Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 1) 64%[482]
Remis
(TYP X) 11%[86]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 25%[185]
 
27.10 sob
godz. 18:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1. Flavio Paixao znów rozstrzygnął derby Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1. Flavio Paixao znów rozstrzygnął derby wideo LIVE! 27 października 2018 (688 opinii)

Lechia Gdańsk wygrała z Arką Gdynia 2:1 (1:1) i została liderem ekstraklasy...

Trener

Zbigniew Smółka
ocena
2.00 (98 ocen)

Zawodnicy

Pavels Steinbors
ocena
3.25 (110 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
2.81 (107 ocen)
Christian Maghoma
ocena
2.81 (112 ocen)
Michał Janota
ocena
2.65 (100 ocen)
Frederik Helstrup
ocena
2.55 (95 ocen)
Adam Deja
ocena
2.40 (94 oceny)
Tadeusz Socha
ocena
2.39 (112 ocen)
Luka Zarandia
ocena
2.39 (106 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.37 (98 ocen)
Michał Nalepa
ocena
2.30 (99 ocen)
Adam Danch
ocena
2.15 (94 oceny)
Aleksandyr Kolew
ocena
2.07 (96 ocen)
Karol Danielak
ocena
1.93 (97 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Nabil Aankour
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrij Bogdanow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Bohm
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Goran Cvijanović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Klimczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Sulewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Zbozień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

06.12 (nd) godz.12:40 Radomiak Radom typuj bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
12.12 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia typuj bez publiczności Chrobry Głogów
03.12 (czw) godz.12:00 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!
29.11 (nd) godz.12:40 Widzew Łódź 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
21.11 (sob) godz.12:00 Apklan Resovia 1:2 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
18.11 (śr) godz.16:00 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Zagłębie Sosnowiec LIVE!
13.11 (pt) godz.16:00 ARKA Gdynia 1:2 bez publiczności GKS Bełchatów LIVE!
08.11 (nd) godz.16:00 Sandecja Nowy Sącz 1:5 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
04.11 (śr) godz.17:30 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!
21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna 2:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 15 12 2 1 25:6 38
2 ŁKS Łódź 16 10 2 4 36:17 32
3 Górnik Łęczna 15 8 4 3 21:10 28
4 ARKA GDYNIA 15 8 3 4 25:13 27
5 Radomiak Radom 14 7 4 3 20:13 25
6 Miedź Legnica 16 6 6 4 29:23 24
7 GKS Tychy 15 6 6 3 20:14 24
8 Odra Opole 14 7 3 4 15:16 24
9 Chrobry Głogów 16 6 3 7 21:25 21
10 Korona Kielce 15 6 3 6 13:18 21
11 Stomil Olsztyn 16 5 5 6 16:18 20
12 Puszcza Niepołomice 15 5 5 5 15:19 20
13 Widzew Łódź 15 5 4 6 13:18 19
14 GKS Bełchatów 16 4 4 8 12:19 14
15 GKS 1962 Jastrzębie 15 4 1 10 14:26 13
16 Zagłębie Sosnowiec 15 3 2 10 13:18 11
17 Resovia 15 2 2 11 9:25 8
18 Sandecja Nowy Sącz 14 1 3 10 9:28 6

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 16 kolejki:

  • Radomiak - ARKA GDYNIA (niedziela, godz. 12:40)
  • Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 2:2 (2:2)
  • GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów 3:2 (2:2)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2:0 (1:0)
  • Chrobry Głogów - Apklan Resovia 3:0 (2:0)
  • niedziela
  • Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
  • Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
  • GKS Tychy - Odra Opole
  • poniedziałek
  • Widzew Łódź - Korona Kielce

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki