Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 68%[289]
Remis
(TYP X) 22%[91]
Wygrywa
Cracovia
(TYP 2) 10%[43]
 
10.12 pon
godz. 18:00
0
:
3
Cracovia
Arka Gdynia - Cracovia 0:3. Historyczna porażka Arka Gdynia - Cracovia 0:3. Historyczna porażka LIVE! 10 grudnia 2018 (306 opinii)

Arka Gdynia przegrała z Cracovią 0:3 (0:2) w meczu kończącą 18. kolejkę w...

Trener

Zbigniew Smółka
ocena
1.91 (77 ocen)

Zawodnicy

Christian Maghoma
ocena
3.42 (79 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
2.95 (73 oceny)
Mateusz Młyński
ocena
2.93 (70 ocen)
Nabil Aankour
ocena
2.60 (75 ocen)
Michał Janota
ocena
2.56 (71 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.55 (71 ocen)
Luka Zarandia
ocena
2.50 (70 ocen)
Adam Deja
ocena
2.45 (76 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
2.29 (69 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
2.29 (70 ocen)
Damian Zbozień
ocena
2.10 (71 ocen)
Luka Marić
ocena
2.01 (70 ocen)
Michał Nalepa
ocena
1.80 (76 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Oskar Bohm
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Goran Cvijanović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Danielak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Klimczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandyr Kolew
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Robert Sulewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

04.11 (śr) godz.17:30 ARKA Gdynia typuj bez publiczności Korona Kielce LIVE!
08.11 (nd) godz.14:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.19:00 ARKA Gdynia typuj GKS Bełchatów
20.11 (pt) godz.19:05 Resovia typuj ARKA Gdynia
28.11 (sob) godz.19:10 Widzew Łódź typuj ARKA Gdynia
21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna 2:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
17.10 (sob) godz.14:00 Stomil Olsztyn 1:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
10.10 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 ŁKS Łódź LIVE!
04.10 (nd) godz.15:00 Odra Opole 0:0 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (wt) godz.20:40 ARKA Gdynia 0:2 GKS Tychy LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 ŁKS Łódź 8 7 1 0 20:4 22
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 7 0 1 14:3 21
3 Górnik Łęczna 8 6 2 0 13:2 20
4 Odra Opole 9 6 2 1 9:6 20
5 GKS Tychy 10 5 3 2 16:9 18
6 ARKA GDYNIA 9 4 3 2 13:7 15
7 Radomiak Radom 9 4 2 3 15:12 14
8 Miedź Legnica 10 3 4 3 14:12 13
9 Puszcza Niepołomice 8 3 2 3 8:10 11
10 Widzew Łódź 9 3 2 4 7:12 11
11 Stomil Olsztyn 9 2 4 3 7:9 10
12 Chrobry Głogów 8 2 3 3 9:12 9
13 Korona Kielce 8 2 3 3 6:11 9
14 Zagłębie Sosnowiec 8 2 1 5 8:7 7
15 GKS Bełchatów 9 2 3 4 4:10 7
16 Resovia 8 1 1 6 6:14 4
17 GKS 1962 Jastrzębie 9 0 1 8 5:18 1
18 Sandecja Nowy Sącz 9 0 1 8 5:21 1

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 10 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec (mecz odwołany z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)
  • Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
  • Mecze odwołane
  • Radomiak - ŁKS Łódź (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Widzew Łódź - GKS Bełchatów (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Korona Kielce - Stomil Olsztyn (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Resovia - Sandecja Nowy Sącz (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Chrobry Głogów - Odra Opole (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Górnik - ARKA 2:0 (0:0)
  • Mecz zaległy z 4. kolejki
  • Radomiak - Puszcza 2:0 (2:0)
  • Mecz zaległy z 8. kolejki
  • Radomiak - Tychy 2:2 (1:1)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki