Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ŁKS Łódź
(TYP 1) 45%[163]
Remis
(TYP X) 31%[114]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 24%[86]
 
21.09 sob
godz. 15:00
ŁKS Łódź
1
:
4
ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1:4. David Skhirtladze bohaterem ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1:4. David Skhirtladze bohaterem LIVE! 21 września 2019 (131 opinii)

Arka Gdynia pokonała na wyjeździe ŁKS Łódź aż 4:1 (2:0). Podopieczni Jacka...

Trener

Jacek Zieliński
ocena
4.13 (92 oceny)

Zawodnicy

Davit Skhirtladze
ocena
4.79 (102 oceny)
Pavels Steinbors
ocena
4.35 (100 ocen)
Jakub Wawszczyk
ocena
4.19 (58 ocen)
Michał Nalepa
ocena
4.19 (101 ocen)
Marko Vejinović
ocena
4.16 (98 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
3.81 (91 ocen)
Adam Marciniak
ocena
3.53 (90 ocen)
Adam Deja
ocena
3.39 (85 ocen)
Christian Maghoma
ocena
3.37 (86 ocen)
Jakub Wilczyński
ocena
3.33 (82 oceny)
Azer Busuladzić
ocena
3.31 (84 oceny)
Damian Zbozień
ocena
3.18 (87 ocen)
Marcin Budziński
ocena
3.01 (88 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kamil Antonik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Samuel Araujo Fernandez Samu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Serrarens
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.08 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów LIVE!
14.08 (sob) godz.18:00 Stomil Olsztyn typuj ARKA Gdynia
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Widzew Łódź
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice typuj ARKA Gdynia
31.07 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 1 1 0 0 4:1 3
2 Widzew Łódź 1 1 0 0 3:0 3
3 Puszcza Niepołomice 1 1 0 0 2:0 3
4 Korona Kielce 1 1 0 0 2:0 3
5 Chrobry Głogów 1 1 0 0 2:1 3
6 GKS Katowice 1 0 1 0 2:2 1
6 Resovia 1 0 1 0 2:2 1
8 ARKA GDYNIA 1 0 1 0 1:1 1
8 Górnik Polkowice 1 0 1 0 1:1 1
8 GKS Tychy 1 0 1 0 1:1 1
8 ŁKS Łódź 1 0 1 0 1:1 1
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 1 0 1:1 1
8 Zagłębie Sosnowiec 1 0 1 0 1:1 1
14 Stomil Olsztyn 1 0 0 1 1:2 0
15 Skra Częstochowa 1 0 0 1 0:2 0
15 GKS 1962 Jastrzębie 1 0 0 1 0:2 0
17 Odra Opole 1 0 0 1 1:4 0
18 Sandecja Nowy Sącz 1 0 0 1 0:3 0

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach. Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 1 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
  • Odra Opole - Miedź Legnica 1:4 (0:1)
  • Korona Kielce - Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
  • GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • GKS Katowice - Resovia 2:2 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
  • Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (2:0)
  • Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
  • Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1:2 (0:2)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki