Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Wisła Płock
(TYP 1) 48%[167]
Remis
(TYP X) 27%[94]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 25%[89]
 
04.10 pt
godz. 18:00
Wisła Płock
4
:
1
Wisła Płock - Arka Gdynia 4:1. Dobry początek, ale wysoka przegrana Wisła Płock - Arka Gdynia 4:1. Dobry początek, ale wysoka przegrana LIVE! 4 października 2019 (302 opinie)

Arka Gdynia uległa na wyjeździe z Wisłą Płock aż 1:4 (0:2) na otwarcie 11....

Trener

Jacek Zieliński
ocena
2.40 (63 oceny)

Zawodnicy

Michał Nalepa
ocena
2.99 (72 oceny)
Pavels Steinbors
ocena
2.94 (67 ocen)
Adam Deja
ocena
2.81 (67 ocen)
Marcin Budziński
ocena
2.67 (64 oceny)
Davit Skhirtladze
ocena
2.47 (64 oceny)
Jakub Wawszczyk
ocena
2.23 (64 oceny)
Adam Marciniak
ocena
2.22 (65 ocen)
Azer Busuladzić
ocena
2.20 (64 oceny)
Marko Vejinović
ocena
2.20 (66 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
2.16 (64 oceny)
Christian Maghoma
ocena
2.09 (65 ocen)
Damian Zbozień
ocena
2.06 (64 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Kamil Antonik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Samuel Araujo Fernandez Samu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Serrarens
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wilczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.12 (czw) godz.12:00 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!
06.12 (nd) godz.12:40 Radomiak Radom typuj bez publiczności ARKA Gdynia
12.12 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia typuj bez publiczności Chrobry Głogów
03.12 (czw) godz.12:00 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!
29.11 (nd) godz.12:40 Widzew Łódź 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
21.11 (sob) godz.12:00 Apklan Resovia 1:2 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
18.11 (śr) godz.16:00 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Zagłębie Sosnowiec LIVE!
13.11 (pt) godz.16:00 ARKA Gdynia 1:2 bez publiczności GKS Bełchatów LIVE!
08.11 (nd) godz.16:00 Sandecja Nowy Sącz 1:5 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
04.11 (śr) godz.17:30 ARKA Gdynia 2:0 bez publiczności Korona Kielce LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 14 11 2 1 23:6 35
2 ŁKS Łódź 15 10 2 3 36:15 32
3 Górnik Łęczna 15 8 4 3 21:10 28
4 ARKA GDYNIA 15 8 3 4 25:13 27
5 Radomiak Radom 14 7 4 3 20:13 25
6 Odra Opole 14 7 3 4 15:16 24
7 Miedź Legnica 15 6 5 4 27:21 23
8 GKS Tychy 14 5 6 3 18:13 21
9 Korona Kielce 15 6 3 6 13:18 21
10 Puszcza Niepołomice 15 5 5 5 15:19 20
11 Stomil Olsztyn 15 5 4 6 14:16 19
12 Widzew Łódź 14 5 4 5 12:16 19
13 Chrobry Głogów 15 5 3 7 18:25 18
14 GKS Bełchatów 15 4 4 7 10:16 14
15 Zagłębie Sosnowiec 15 3 2 10 13:18 11
16 GKS 1962 Jastrzębie 14 3 1 10 11:24 10
17 Resovia 14 2 2 10 9:22 8
18 Sandecja Nowy Sącz 14 1 3 10 9:28 6

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 15 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Korona Kielce 1:0 (1:0)
  • Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna 2:1 (1:0)
  • ŁKS Łódź - Miedź Legnica 3:4 (0:1)
  • Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 2:0(0:0)
  • GKS Bełchatów - Chrobry Głogów 1:2 (0:1)
  • czwartek
  • GKS Tychy - Widzew Łódź
  • Apklan Resovia - Radomiak Radom (przełożony na 9.12)
  • Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie (odwołany z powodu złego stanu boiska)
  • Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (odwołany z powodu złego stanu boiska)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki