Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Lech Poznań
(TYP 1) 72%[241]
Remis
(TYP X) 15%[50]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 13%[44]
 
19.12 czw
godz. 20:30
Lech Poznań
1
:
1
Lech Poznań - Arka Gdynia 1:1. Remis zdobyty w "10" Lech Poznań - Arka Gdynia 1:1. Remis zdobyty w "10" LIVE! 19 grudnia 2019 (159 opinii)

Arka Gdynia zremisowała na wyjeździe z Lechem Poznań 1:1 (1:0) w 20. kolejce...

Trener

Aleksandar Rogić
ocena
4.57 (100 ocen)

Zawodnicy

Pavels Steinbors
ocena
5.46 (114 ocen)
Mateusz Młyński
ocena
4.47 (106 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
4.39 (103 oceny)
Frederik Helstrup
ocena
4.23 (94 oceny)
Adam Danch
ocena
4.11 (92 oceny)
Adam Marciniak
ocena
4.10 (94 oceny)
Fabian Serrarens
ocena
4.05 (97 ocen)
Michał Nalepa
ocena
3.98 (97 ocen)
Luka Marić
ocena
3.97 (93 oceny)
Marko Vejinović
ocena
3.68 (94 oceny)
Jakub Wawszczyk
ocena
3.56 (88 ocen)
Marcin Budziński
ocena
3.46 (90 ocen)
Azer Busuladzić
ocena
3.24 (83 oceny)
Damian Zbozień
ocena
3.01 (88 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kamil Antonik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Deja
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Kopczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Christian Maghoma
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fernando Garcia Puchades Nando
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Samuel Araujo Fernandez Samu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Davit Skhirtladze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wilczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Łoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia typuj Resovia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra typuj ARKA Gdynia
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia
06.11 (sob) ARKA Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała
13.11 (sob) Sandecja Nowy Sącz ARKA Gdynia
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów 0:5 ARKA Gdynia
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 13 10 2 1 27:9 32
2 Miedź Legnica 13 8 3 2 24:11 27
3 Korona Kielce 13 7 4 2 15:8 25
4 Sandecja Nowy Sącz 12 7 1 4 14:11 22
5 GKS Tychy 13 6 4 3 14:13 22
6 ARKA GDYNIA 13 6 2 5 21:13 20
7 ŁKS Łódź 12 6 2 4 16:12 20
8 Odra Opole 13 6 2 5 16:17 20
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 5 3 4 17:15 18
10 Chrobry Głogów 12 4 3 5 14:13 15
11 Resovia 13 4 3 6 14:15 15
12 Puszcza Niepołomice 13 4 2 7 13:19 14
13 Skra Częstochowa 12 3 4 5 7:13 13
14 GKS Katowice 13 2 6 5 17:26 12
15 Stomil Olsztyn 12 3 1 8 13:19 10
16 Zagłębie Sosnowiec 13 2 4 7 12:19 10
17 GKS 1962 Jastrzębie 13 2 4 7 12:24 10
18 Górnik Polkowice 13 1 6 6 12:21 9

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 13 kolejki:

  • ŁKS Łódź - ARKA GDYNIA 1:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice - Odra Opole 3:0 (2:0)
  • Korona Kielce - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
  • Resovia - Chrobry Głogów 3:0 (2:0)
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (2:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Polkowice 2:0 (2:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
  • Skra Częstochowa - GKS Katowice (mecz w Katowicach) 0:0
  • GKS Tychy - Stomil Olsztyn 1:2 (0:2)
  • Mecz zaległy z 9. kolejki
  • Resovia - Miedź 0:2 (0:0)
  • Mecze zaległe z 12. kolejki
  • Górnik - Puszcza 0:1 (0:0)
  • Oda - Skra 1:0 (0:0)
  • Stomil - Podbeskidzie (czwartek)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki