Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 51%[182]
Remis
(TYP X) 23%[82]
Wygrywa
Raków Częstochowa
(TYP 2) 26%[91]
 
22.02 sob
godz. 15:00
3
:
2
Raków Częstochowa
Arka Gdynia - Raków Częstochowa 3:2. Piłkarskie zmartwychwstanie Arka Gdynia - Raków Częstochowa 3:2. Piłkarskie zmartwychwstanie wideo LIVE! 22 lutego 2020 (263 opinie)

Arka Gdynia pokonała na własnym boisku Raków Częstochowa 3:2 (0:2) w meczu...

Trener

Aleksandar Rogić
ocena
4.38 (140 ocen)

Zawodnicy

Nemanja Mihajlović
ocena
4.68 (154 oceny)
Michał Kopczyński
ocena
4.58 (150 ocen)
Mateusz Młyński
ocena
4.58 (151 ocen)
Marko Vejinović
ocena
4.13 (151 ocen)
Christian Maghoma
ocena
3.89 (143 oceny)
Pavels Steinbors
ocena
3.87 (151 ocen)
Adam Deja
ocena
3.80 (144 oceny)
Douglas Bergqvist
ocena
3.78 (105 ocen)
Adam Marciniak
ocena
3.64 (147 ocen)
Fabian Serrarens
ocena
3.24 (144 oceny)
Oskar Zawada
ocena
3.12 (143 oceny)
Damian Zbozień
ocena
2.54 (143 oceny)
Maciej Jankowski
ocena
2.52 (143 oceny)
Michał Nalepa
ocena
2.51 (145 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kamil Antonik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Marić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Davit Skhirtladze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Staniszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wilczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia typuj Resovia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra typuj ARKA Gdynia
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia
06.11 (sob) ARKA Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała
13.11 (sob) Sandecja Nowy Sącz ARKA Gdynia
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów 0:5 ARKA Gdynia
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 13 10 2 1 27:9 32
2 Miedź Legnica 13 8 3 2 24:11 27
3 Korona Kielce 13 7 4 2 15:8 25
4 Sandecja Nowy Sącz 12 7 1 4 14:11 22
5 GKS Tychy 13 6 4 3 14:13 22
6 ARKA GDYNIA 13 6 2 5 21:13 20
7 ŁKS Łódź 12 6 2 4 16:12 20
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 5 3 4 17:15 18
9 Odra Opole 12 5 2 5 15:17 17
10 Chrobry Głogów 12 4 3 5 14:13 15
11 Resovia 13 4 3 6 14:15 15
12 Skra Częstochowa 11 3 4 4 7:12 13
13 GKS Katowice 13 2 6 5 17:26 12
14 Puszcza Niepołomice 12 3 2 7 12:19 11
15 Stomil Olsztyn 12 3 1 8 13:19 10
16 Zagłębie Sosnowiec 13 2 4 7 12:19 10
17 GKS 1962 Jastrzębie 13 2 4 7 12:24 10
18 Górnik Polkowice 12 1 6 5 12:20 9

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 13 kolejki:

  • ŁKS Łódź - ARKA GDYNIA 1:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice - Odra Opole 3:0 (2:0)
  • Korona Kielce - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
  • Resovia - Chrobry Głogów 3:0 (2:0)
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (2:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Polkowice 2:0 (2:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
  • Skra Częstochowa - GKS Katowice (mecz w Katowicach) 0:0
  • GKS Tychy - Stomil Olsztyn 1:2 (0:2)
  • Mecz zaległy z 9. kolejki
  • Resovia - Miedź 0:2 (0:0)
  • Mecze zaległe z 12. kolejki
  • Górnik - Puszcza (środa)
  • Oda - Skra (środa)
  • Stomil - Podbeskidzie (czwartek)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki