Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 66%[137]
Remis
(TYP X) 15%[31]
Wygrywa
Zagłębie Lubin
(TYP 2) 19%[39]
 
23.06 wt
godz. 18:00
3
:
2
Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3:2. Wielkie emocje z happy endem w meczu przyjaźni Arka Gdynia - Zagłębie Lubin 3:2. Wielkie emocje z happy endem w meczu przyjaźni LIVE! 23 czerwca 2020 (230 opinii)

Arka Gdynia pokonała u siebie Zagłębie Lubin 3:2 (2:1) w 32. kolejce...

Trener

Ireneusz Mamrot
ocena
3.91 (77 ocen)

Zawodnicy

Maciej Jankowski
ocena
4.22 (82 oceny)
Mateusz Młyński
ocena
3.95 (81 ocen)
Adam Danch
ocena
3.87 (79 ocen)
Oskar Zawada
ocena
3.80 (82 oceny)
Michał Kopczyński
ocena
3.71 (79 ocen)
Marcin Staniszewski
ocena
3.48 (80 ocen)
Michał Nalepa
ocena
3.46 (83 oceny)
Adam Marciniak
ocena
3.43 (82 oceny)
Damian Zbozień
ocena
3.37 (78 ocen)
Luka Marić
ocena
3.22 (79 ocen)
Fabian Serrarens
ocena
2.73 (82 oceny)
Kamil Antonik
ocena
2.61 (76 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Douglas Bergqvist
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Chmielnicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Deja
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Markiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michael Olczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Santi Samanes
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Davit Skhirtladze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Skowronek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Pavels Steinbors
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Tomczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marko Vejinović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów typuj ARKA Gdynia
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie typuj ARKA Gdynia
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
16.10 (sob) ŁKS Łódź ARKA Gdynia
23.10 (sob) ARKA Gdynia Resovia
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice LIVE!
20.09 (pon) godz.18:00 Skra Częstochowa 2:1 mecz w Gdyni ARKA Gdynia LIVE!
16.09 (czw) godz.18:00 GKS Katowice 2:4 ARKA Gdynia LIVE!
12.09 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:1 GKS Tychy LIVE!
28.08 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:0 Odra Opole LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 10 7 2 1 22:8 23
2 Korona Kielce 10 7 2 1 13:5 23
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 5 3 2 15:10 18
4 GKS Tychy 10 5 3 2 9:8 18
5 ŁKS Łódź 10 5 2 3 15:11 17
6 Odra Opole 10 5 2 3 14:12 17
7 ARKA GDYNIA 10 5 1 4 16:11 16
8 Sandecja Nowy Sącz 9 5 1 3 11:8 16
9 Miedź Legnica 9 4 3 2 11:8 15
10 Chrobry Głogów 10 4 2 4 12:8 14
11 Skra Częstochowa 9 3 2 4 7:12 11
12 Resovia 9 2 3 4 10:12 9
13 Górnik Polkowice 10 1 5 4 11:17 8
14 Puszcza Niepołomice 10 2 2 6 9:18 8
15 Zagłębie Sosnowiec 10 1 4 5 11:14 7
16 Stomil Olsztyn 10 2 1 7 10:16 7
17 GKS 1962 Jastrzębie 10 1 4 5 7:15 7
18 GKS Katowice 10 1 4 5 13:23 7

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 10 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Puszcza Niepołomice 2:0 (1:0)
  • Widzew Łódź - Skra Częstochowa 4:0 (1:0)
  • Górnik Polkowice - GKS Tychy 0:1 (0:1)
  • Odra Opole - GKS Katowice 4:2 (3:1)
  • Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie 2:0 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia 2:0 (1:0)
  • Stomil Olsztyn - Miedź Legnica 3:0 (1:0)
  • Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź 0:1 (0:0)
  • Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 0:0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki