Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 93%[297]
Remis
(TYP X) 3%[10]
Wygrywa
Puszcza Niepołomice
(TYP 2) 4%[13]
 
04.09 pt
godz. 18:00
3
:
2
Puszcza Niepołomice
Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice 3:2. Zwycięski gol w "10" Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice 3:2. Zwycięski gol w "10" wideo LIVE! 4 września 2020 (103 opinie)

Arka Gdynia pokonała Puszczę Niepołomice 3:2 (1:0) w pierwszym występie...

Trener

Ireneusz Mamrot
ocena
4.13 (76 ocen)

Zawodnicy

Adam Marciniak
ocena
4.26 (85 ocen)
Mateusz Młyński
ocena
4.22 (83 oceny)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena
4.10 (81 ocen)
Juliusz Letniowski
ocena
4.00 (84 oceny)
Adam Deja
ocena
3.99 (82 oceny)
Adam Danch
ocena
3.94 (81 ocen)
Bartosz Kwiecień
ocena
3.85 (78 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
3.83 (81 ocen)
Kamil Mazek
ocena
3.70 (79 ocen)
Szymon Drewniak
ocena
3.57 (75 ocen)
Rafał Wolsztyński
ocena
3.26 (72 oceny)
Artur Siemaszko
ocena
3.19 (77 ocen)
Daniel Kajzer
ocena
3.04 (75 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Chmielnicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Markiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Skręta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Soboczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Soszyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Tomczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrzej Witan
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Łabojko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Ślesicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Żebrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.10 (pt) godz.17:00 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce LIVE!
08.11 (nd) godz.14:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.19:00 ARKA Gdynia typuj GKS Bełchatów
20.11 (pt) godz.19:05 Resovia typuj ARKA Gdynia
28.11 (sob) godz.19:10 Widzew Łódź typuj ARKA Gdynia
25.10 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany Zagłębie Sosnowiec
21.10 (śr) godz.17:40 Górnik Łęczna 2:0 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
17.10 (sob) godz.14:00 Stomil Olsztyn 1:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
10.10 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 ŁKS Łódź LIVE!
04.10 (nd) godz.15:00 Odra Opole 0:0 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 ŁKS Łódź 8 7 1 0 20:4 22
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 8 7 0 1 14:3 21
3 Górnik Łęczna 8 6 2 0 13:2 20
4 Odra Opole 9 6 2 1 9:6 20
5 GKS Tychy 9 5 2 2 14:7 17
6 ARKA GDYNIA 9 4 3 2 13:7 15
7 Miedź Legnica 9 3 4 2 14:12 13
8 Radomiak Radom 8 4 1 3 13:10 13
9 Puszcza Niepołomice 8 3 2 3 8:10 11
10 Widzew Łódź 9 3 2 4 7:12 11
11 Stomil Olsztyn 9 2 4 3 7:9 10
12 Chrobry Głogów 8 2 3 3 9:12 9
13 Korona Kielce 8 2 3 3 6:11 9
14 Zagłębie Sosnowiec 8 2 1 5 8:7 7
15 GKS Bełchatów 9 2 3 4 4:10 7
16 Resovia 8 1 1 6 6:14 4
17 GKS 1962 Jastrzębie 9 0 1 8 5:18 1
18 Sandecja Nowy Sącz 9 0 1 8 5:21 1

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 10 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec (mecz odwołany z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie 3:1 (2:0)
  • Górnik Łęczna - Miedź Legnica 1:0 (0:0)
  • Chrobry Głogów - Odra Opole (przełożony na 30 października)
  • Mecze odwołane
  • Radomiak - ŁKS Łódź (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Widzew Łódź - GKS Bełchatów (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Korona Kielce - Stomil Olsztyn (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Resovia - Sandecja Nowy Sącz (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gości)
  • Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (z powodu zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w zespole gospodarzy)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Górnik - ARKA 2:0 (0:0)
  • Mecz zaległy z 4. kolejki
  • Radomiak - Puszcza 2:0 (2:0)

Aktualna kadra Arki