Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 92%[275]
Remis
(TYP X) 5%[14]
Wygrywa
GKS Tychy
(TYP 2) 3%[10]
 
29.09 wt
godz. 20:40
0
:
2
GKS Tychy
Arka Gdynia - GKS Tychy 0:2. Pierwsza porażka w sezonie 2020/21 Arka Gdynia - GKS Tychy 0:2. Pierwsza porażka w sezonie 2020/21 wideo LIVE! 29 września 2020 (178 opinii)

Arka Gdynia przegrała u siebie z GKS Tychy w meczu 6. kolejki Fortuna I...

Trener

Ireneusz Mamrot
ocena
1.72 (50 ocen)

Zawodnicy

Adam Deja
ocena
2.79 (53 oceny)
Bartosz Kwiecień
ocena
2.61 (51 ocen)
Mateusz Młyński
ocena
2.56 (52 oceny)
Adam Marciniak
ocena
2.54 (52 oceny)
Szymon Drewniak
ocena
2.54 (54 oceny)
Adam Danch
ocena
2.51 (49 ocen)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena
2.49 (49 ocen)
Maciej Jankowski
ocena
2.34 (50 ocen)
Daniel Kajzer
ocena
2.31 (51 ocen)
Artur Siemaszko
ocena
2.27 (51 ocen)
Kamil Mazek
ocena
2.27 (51 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
2.20 (56 ocen)
Juliusz Letniowski
ocena
2.17 (52 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Bartosz Boniecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Chmielnicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Markiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Skręta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Soboczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Soszyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Tomczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrzej Witan
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Wolsztyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Łabojko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Ślesicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Żebrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!
19.05 (śr) godz.17:40 ARKA Gdynia 3:0 Sandecja Nowy Sącz LIVE!
14.05 (pt) godz.20:40 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Apklan Resovia LIVE!
08.05 (sob) godz.12:40 GKS Bełchatów 0:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
02.05 (nd) godz.16:00 Raków Częstochowa 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (śr) godz.17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Radomiak Radom 34 20 8 6 49:20 68
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 18 11 5 56:28 65
3 GKS Tychy 34 18 9 7 49:27 63
4 ARKA GDYNIA 34 17 9 8 51:32 60
5 ŁKS Łódź 34 17 7 10 59:41 58
6 Górnik Łęczna 34 15 11 8 47:30 56
7 Miedź Legnica 34 13 12 9 49:36 51
8 Odra Opole 34 13 10 11 35:41 49
9 Widzew Łódź 34 11 13 10 30:36 46
10 Sandecja Nowy Sącz 34 12 9 13 42:50 45
11 Chrobry Głogów 34 12 8 14 34:45 44
12 Korona Kielce 34 11 8 15 31:46 41
13 Puszcza Niepołomice 34 10 7 17 32:46 37
14 GKS 1962 Jastrzębie 34 10 5 19 32:48 35
15 Stomil Olsztyn 34 9 8 17 31:48 35
16 Resovia 34 8 8 18 27:45 32
17 Zagłębie Sosnowiec 34 8 6 20 35:43 30
18 GKS Bełchatów 34 6 7 21 24:51 23

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 34 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 0:3 (0:1)
  • Widzew Łódź – Odra Opole 2:1 (1:1)
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn 0:0
  • Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie – Apklan Resovia 2:1 (0:1)
  • Radomiak Radom – Korona Kielce 2:0 (2:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki