Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Puszcza Niepołomice
(TYP 1) 19%[46]
Remis
(TYP X) 22%[54]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 59%[142]
 
02.03 wt
godz. 17:30
Puszcza Niepołomice
2
:
5
Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia 2:5. Półfinał Fortuna Puchar Polski zdobyty Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia 2:5. Półfinał Fortuna Puchar Polski zdobyty LIVE! 2 marca 2021 (228 opinii)

Arka Gdynia wygrała na wyjeździe z Puszczą Niepołomice 5:2 (1:1) i awansowała...

Trener

Dariusz Marzec
ocena
3.87 (71 ocen)

Zawodnicy

Luis Valcarce
ocena
4.51 (89 ocen)
Kacper Krzepisz
ocena
4.39 (83 oceny)
Adam Deja
ocena
4.32 (78 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
4.27 (83 oceny)
Adam Danch
ocena
4.23 (79 ocen)
Kacper Skóra
ocena
4.09 (90 ocen)
Maciej Rosołek
ocena
4.04 (84 oceny)
Haris Memić
ocena
3.96 (78 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
3.92 (72 oceny)
Damian Ślesicki
ocena
3.83 (76 ocen)
Paweł Sasin
ocena
3.49 (75 ocen)
Kamil Mazek
ocena
3.31 (78 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Christian Aleman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Hiszpański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Kajzer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Kasperkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Juliusz Letniowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Markiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Przybysz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Wolsztyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia typuj Resovia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra typuj ARKA Gdynia
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia
06.11 (sob) ARKA Gdynia Podbeskidzie Bielsko-Biała
13.11 (sob) Sandecja Nowy Sącz ARKA Gdynia
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów 0:5 ARKA Gdynia
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 13 10 2 1 27:9 32
2 Korona Kielce 13 7 4 2 15:8 25
3 Miedź Legnica 12 7 3 2 22:11 24
4 Sandecja Nowy Sącz 12 7 1 4 14:11 22
5 GKS Tychy 12 6 4 2 13:11 22
6 ARKA GDYNIA 13 6 2 5 21:13 20
7 ŁKS Łódź 12 6 2 4 16:12 20
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 5 3 4 17:15 18
9 Odra Opole 12 5 2 5 15:17 17
10 Chrobry Głogów 12 4 3 5 14:13 15
10 Resovia 12 4 3 5 14:13 15
12 Skra Częstochowa 11 3 4 4 7:12 13
13 GKS Katowice 13 2 6 5 17:26 12
14 Puszcza Niepołomice 12 3 2 7 12:19 11
15 Zagłębie Sosnowiec 13 2 4 7 12:19 10
16 GKS 1962 Jastrzębie 13 2 4 7 12:24 10
17 Górnik Polkowice 12 1 6 5 12:20 9
18 Stomil Olsztyn 11 2 1 8 11:18 7

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 13 kolejki:

  • ŁKS Łódź - ARKA GDYNIA 1:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice - Odra Opole 3:0 (2:0)
  • Korona Kielce - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
  • Resovia - Chrobry Głogów 3:0 (2:0)
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 4:0 (2:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Polkowice 2:0 (2:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
  • Skra Częstochowa - GKS Katowice (mecz w Katowicach) 0:0
  • poniedziałek
  • GKS Tychy - Stomil Olsztyn
  • Mecz zaległy z 9. kolejki
  • Resovia - Miedź (wtorek)
  • Mecz zaległy z 12. kolejki
  • Górnik - Puszcza (środa)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki