Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Zagłębie Sosnowiec
(TYP 1) 9%[23]
Remis
(TYP X) 16%[39]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 75%[190]
 
28.04 śr
godz. 17:00
Zagłębie Sosnowiec
2
:
3
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 2:3. Adam Deja zdobył gola z 50 metrów! Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 2:3. Adam Deja zdobył gola z 50 metrów! wideo LIVE! 28 kwietnia 2021 (96 opinii)

Arka Gdynia wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 3:2 (1:2) w 27....

Trener

Dariusz Marzec
ocena
3.43 (103 oceny)

Zawodnicy

Adam Deja
ocena
5.14 (129 ocen)
Daniel Kajzer
ocena
4.79 (117 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
4.29 (110 ocen)
Adam Danch
ocena
3.54 (100 ocen)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena
3.42 (98 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
3.41 (98 ocen)
Maciej Rosołek
ocena
3.39 (99 ocen)
Juliusz Letniowski
ocena
3.38 (99 ocen)
Luis Valcarce
ocena
3.17 (96 ocen)
Paweł Sasin
ocena
3.02 (93 oceny)
Fabian Hiszpański
ocena
3.02 (94 oceny)
Łukasz Wolsztyński
ocena
2.67 (88 ocen)
Rafał Wolsztyński
ocena
2.61 (93 oceny)
Artur Siemaszko
ocena
2.56 (90 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Christian Aleman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Hosek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Markiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Mazek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Haris Memić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Przybysz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Skóra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Łabojko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Ślesicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.08 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów LIVE!
14.08 (sob) godz.18:00 Stomil Olsztyn typuj ARKA Gdynia
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Widzew Łódź
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice typuj ARKA Gdynia
31.07 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 1 1 0 0 4:1 3
2 Puszcza Niepołomice 1 1 0 0 2:0 3
3 Korona Kielce 1 1 0 0 2:0 3
4 GKS Katowice 1 0 1 0 2:2 1
4 Resovia 1 0 1 0 2:2 1
6 ARKA GDYNIA 1 0 1 0 1:1 1
6 GKS Tychy 1 0 1 0 1:1 1
6 ŁKS Łódź 1 0 1 0 1:1 1
6 Zagłębie Sosnowiec 1 0 1 0 1:1 1
10 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0:0 0
10 Widzew Łódź 0 0 0 0 0:0 0
10 Górnik Polkowice 0 0 0 0 0:0 0
10 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0 0 0 0:0 0
10 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0:0 0
10 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0:0 0
16 Skra Częstochowa 1 0 0 1 0:2 0
16 GKS 1962 Jastrzębie 1 0 0 1 0:2 0
18 Odra Opole 1 0 0 1 1:4 0

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach. Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 1 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
  • Odra Opole - Miedź Legnica 1:4 (0:1)
  • Korona Kielce - Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
  • GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • GKS Katowice - Resovia 2:2 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
  • niedziela
  • Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz
  • Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki