Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Chrobry Głogów
(TYP 1) 9%[24]
Remis
(TYP X) 19%[48]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 72%[186]
 
13.06 nd
godz. 12:40
Chrobry Głogów
0
:
3
Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0:3. Początek baraży 16 czerwca u siebie Chrobry Głogów - Arka Gdynia 0:3. Początek baraży 16 czerwca u siebie LIVE! 13 czerwca 2021 (74 opinie)

Arka Gdynia pewnie wygrała z Chrobrym Głogów 3:0 (1:0) w 34. kolejce Fortuna...

Trener

Dariusz Marzec
ocena
3.12 (43 oceny)

Zawodnicy

Haris Memić
ocena
3.77 (43 oceny)
Mateusz Żebrowski
ocena
3.71 (45 ocen)
Daniel Kajzer
ocena
3.56 (43 oceny)
Maciej Rosołek
ocena
3.53 (43 oceny)
Adam Danch
ocena
3.50 (44 oceny)
Fabian Hiszpański
ocena
3.48 (42 oceny)
Juliusz Letniowski
ocena
3.47 (43 oceny)
Christian Aleman
ocena
3.46 (46 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
3.42 (43 oceny)
Rafał Wolsztyński
ocena
3.31 (42 oceny)
Luis Valcarce
ocena
3.25 (44 oceny)
Mikołaj Łabojko
ocena
3.24 (42 oceny)
Kamil Mazek
ocena
2.98 (42 oceny)
Łukasz Wolsztyński
ocena
2.62 (42 oceny)
Paweł Sasin
ocena
2.36 (39 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adam Deja
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Hosek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Kasperkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Markiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Młyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Przybysz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Skóra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wawszczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wilczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Ślesicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.08 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów LIVE!
14.08 (sob) godz.18:00 Stomil Olsztyn typuj ARKA Gdynia
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Widzew Łódź
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice typuj ARKA Gdynia
31.07 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 1 1 0 0 4:1 3
2 Widzew Łódź 1 1 0 0 3:0 3
3 Puszcza Niepołomice 1 1 0 0 2:0 3
4 Korona Kielce 1 1 0 0 2:0 3
5 Chrobry Głogów 1 1 0 0 2:1 3
6 GKS Katowice 1 0 1 0 2:2 1
6 Resovia 1 0 1 0 2:2 1
8 ARKA GDYNIA 1 0 1 0 1:1 1
8 Górnik Polkowice 1 0 1 0 1:1 1
8 GKS Tychy 1 0 1 0 1:1 1
8 ŁKS Łódź 1 0 1 0 1:1 1
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 1 0 1:1 1
8 Zagłębie Sosnowiec 1 0 1 0 1:1 1
14 Stomil Olsztyn 1 0 0 1 1:2 0
15 Skra Częstochowa 1 0 0 1 0:2 0
15 GKS 1962 Jastrzębie 1 0 0 1 0:2 0
17 Odra Opole 1 0 0 1 1:4 0
18 Sandecja Nowy Sącz 1 0 0 1 0:3 0

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach. Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 1 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
  • Odra Opole - Miedź Legnica 1:4 (0:1)
  • Korona Kielce - Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
  • GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • GKS Katowice - Resovia 2:2 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
  • Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (2:0)
  • Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
  • Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1:2 (0:2)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki