Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 77%[181]
Remis
(TYP X) 14%[31]
Wygrywa
Odra Opole
(TYP 2) 9%[22]
 
28.08 sob
godz. 12:40
3
:
0
Odra Opole
Arka Gdynia - Odra Opole 3:0. Zmiana ustawienia przyniosła pewne zwycięstwo Arka Gdynia - Odra Opole 3:0. Zmiana ustawienia przyniosła pewne zwycięstwo LIVE! 28 sierpnia 2021 (62 opinie)

Arka Gdynia pokonała u siebie Odrę Opole 3:0 (2:0) w 6. kolejce Fortuna I...

Trener

Dariusz Marzec
ocena
3.51 (65 ocen)

Zawodnicy

Hubert Adamczyk
ocena
4.92 (75 ocen)
Kacper Krzepisz
ocena
4.52 (71 ocen)
Adam Deja
ocena
4.25 (67 ocen)
Olaf Kobacki
ocena
4.24 (67 ocen)
Mateusz Stępień
ocena
4.18 (65 ocen)
Martin Dobrotka
ocena
4.18 (66 ocen)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena
4.09 (68 ocen)
Fabian Hiszpański
ocena
3.83 (64 oceny)
Karol Czubak
ocena
3.72 (64 oceny)
Michał Marcjanik
ocena
3.70 (67 ocen)
Luis Valcarce
ocena
3.55 (64 oceny)
Michał Bednarski
ocena
3.40 (65 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
3.00 (64 oceny)
Nestor Gordillo
ocena
2.89 (63 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Christian Aleman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Kajzer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Haris Memić
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Milewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Molenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Sasin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Skóra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Wilczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Ślesicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
20.11 (sob) Zagłębie Sosnowiec ARKA Gdynia
27.11 (sob) Chrobry Głogów ARKA Gdynia
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia
23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:0 Resovia LIVE!
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 14 10 3 1 29:11 33
2 Miedź Legnica 14 8 4 2 24:11 28
3 Korona Kielce 14 7 5 2 17:10 26
4 Sandecja Nowy Sącz 13 8 1 4 16:12 25
5 ARKA GDYNIA 14 7 2 5 23:13 23
6 GKS Tychy 14 6 5 3 14:13 23
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 6 4 4 23:19 22
8 ŁKS Łódź 13 6 3 4 18:14 21
9 Odra Opole 14 6 3 5 18:19 21
10 Chrobry Głogów 13 4 4 5 14:13 16
11 Resovia 14 4 3 7 14:17 15
12 GKS Katowice 14 3 6 5 18:26 15
13 Skra Częstochowa 13 3 5 5 7:13 14
14 Puszcza Niepołomice 14 4 2 8 13:20 14
15 Zagłębie Sosnowiec 14 2 5 7 14:21 11
16 GKS 1962 Jastrzębie 14 2 5 7 14:26 11
17 Stomil Olsztyn 14 3 1 10 16:25 10
18 Górnik Polkowice 14 1 7 6 14:23 10

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 14 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Resovia 2:0 (2:0)
  • Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:0
  • Górnik Polkowice - Korona Kielce 2:2 (1:0)
  • GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
  • GKS Tychy - Skra Częstochowa 0:0
  • Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
  • Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (2:0)
  • Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:2 (1:2)
  • Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki