Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 90%[227]
Remis
(TYP X) 6%[15]
Wygrywa
Resovia
(TYP 2) 4%[11]
 
23.10 sob
godz. 15:00
2
:
0
Resovia
Arka Gdynia - Resovia 2:0. Ryszard Tarasiewicz wygrał w trenerskim debiucie Arka Gdynia - Resovia 2:0. Ryszard Tarasiewicz wygrał w trenerskim debiucie LIVE! 23 października 2021 (82 opinie)

Arka Gdynia pokonała u siebie Resovię 2:0 (2:0) w 14. kolejce Fortuna I Ligi....

Trener

Ryszard Tarasiewicz
ocena
4.77 (99 ocen)

Zawodnicy

Olaf Kobacki
ocena
4.70 (64 oceny)
Hubert Adamczyk
ocena
4.66 (62 oceny)
Michał Bednarski
ocena
4.31 (59 ocen)
Christian Aleman
ocena
4.18 (56 ocen)
Sebastian Milewski
ocena
4.13 (56 ocen)
Arkadiusz Kasperkiewicz
ocena
4.05 (55 ocen)
Haris Memić
ocena
3.96 (54 oceny)
Luis Valcarce
ocena
3.93 (55 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
3.84 (56 ocen)
Daniel Kajzer
ocena
3.72 (58 ocen)
Mateusz Stępień
ocena
3.70 (56 ocen)
Karol Czubak
ocena
3.66 (58 ocen)
Martin Dobrotka
ocena
3.60 (55 ocen)
Artur Siemaszko
ocena
2.88 (56 ocen)
Maciej Rosołek
ocena
2.40 (58 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adam Danch
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Deja
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nestor Gordillo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Fabian Hiszpański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Krzepisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Molenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Sasin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kacper Skóra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Żebrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.02.2022 (sob) Widzew Łódź ARKA Gdynia
02.03.2022 (śr) ARKA Gdynia Raków Częstochowa
05.12 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 6:0 Stomil Olsztyn LIVE!
01.12 (śr) godz.17:15 ARKA Gdynia 2:1 Zagłębie Lubin LIVE!
27.11 (sob) godz.12:40 Chrobry Głogów 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
20.11 (sob) godz.12:40 Zagłębie Sosnowiec 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz 3:1 ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała LIVE!
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 20 13 5 2 36:15 44
2 Widzew Łódź 20 11 6 3 35:21 39
3 Korona Kielce 20 10 5 5 27:19 35
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 20 9 5 6 35:24 32
5 Sandecja Nowy Sącz 20 9 4 7 24:21 31
6 GKS Tychy 20 8 6 6 21:21 30
7 ARKA GDYNIA 20 9 2 9 31:19 29
8 Chrobry Głogów 20 8 5 7 22:18 29
9 ŁKS Łódź 19 8 5 6 22:19 29
10 Odra Opole 20 8 5 7 28:28 29
11 Resovia 20 7 6 7 22:22 27
12 Skra Częstochowa 20 7 6 7 13:19 27
13 GKS Katowice 20 5 8 7 25:33 23
14 Zagłębie Sosnowiec 20 5 6 9 27:30 21
15 Puszcza Niepołomice 19 5 4 10 21:28 19
16 Stomil Olsztyn 19 5 1 13 21:35 16
17 GKS Jastrzębie 19 2 7 10 15:33 13
18 Górnik Polkowice 20 1 10 9 17:37 13

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 20 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Stomil Olsztyn 6:0 (1:0)
  • Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice 5:0 (3:0)
  • Miedź Legnica - GKS Tychy 2:0 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1:2 (1:2)
  • Skra Częstochowa - Apklan Resovia (mecz w Rzeszowie) 0:1 (0:1)
  • Chrobry Głogów - Widzew Łódź 0:0
  • GKS Jastrzębie - Korona Kielce 0:2 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole 1:2 (1:1)
  • ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice (odwołany z powodu zakażeń koronawirusem w zespole gości)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki