Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Lechia Zielona Góra
(TYP 1) 4%[10]
Remis
(TYP X) 4%[8]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 92%[215]
 
26.10 wt
godz. 13:30
Lechia Zielona Góra
0
:
1
Lechia Zielona Góra - Arka Gdynia 0:1. Jerzy Tomal dał awans w Fortuna Puchar Polski Lechia Zielona Góra - Arka Gdynia 0:1. Jerzy Tomal dał awans w Fortuna Puchar Polski 26 października 2021 (136 opinii)

Arka Gdynia awansowała do 1/8 finału Fortuna Puchar Polski. Ryszard...

Trener

Ryszard Tarasiewicz
ocena
4.03 (37 ocen)

Zawodnicy

Haris Memić
ocena
4.28 (39 ocen)
Jerzy Tomal
ocena
4.24 (38 ocen)
Kacper Krzepisz
ocena
3.89 (44 oceny)
Mateusz Stępień
ocena
3.79 (38 ocen)
Adam Danch
ocena
3.38 (39 ocen)
Karol Czubak
ocena
3.37 (38 ocen)
Mateusz Żebrowski
ocena
3.31 (36 ocen)
Kacper Skóra
ocena
3.27 (37 ocen)
Luis Valcarce
ocena
3.22 (37 ocen)
Maciej Rosołek
ocena
3.20 (35 ocen)
Fabian Hiszpański
ocena
3.03 (36 ocen)
Nestor Gordillo
ocena
3.00 (37 ocen)
Artur Siemaszko
ocena
2.92 (36 ocen)
Paweł Sasin
ocena
2.76 (34 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Hubert Adamczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Christian Aleman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Bednarski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Deja
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Martin Dobrotka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Kajzer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Kasperkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Olaf Kobacki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Milewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Molenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

05.12 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia typuj Stomil Olsztyn LIVE!
01.12 (śr) godz.17:15 ARKA Gdynia 2:1 Zagłębie Lubin LIVE!
27.11 (sob) godz.12:40 Chrobry Głogów 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
20.11 (sob) godz.12:40 Zagłębie Sosnowiec 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz 3:1 ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:0 Podbeskidzie Bielsko-Biała LIVE!
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia
23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:0 Resovia LIVE!
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 19 12 5 2 34:15 41
2 Widzew Łódź 19 11 5 3 35:21 38
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 9 5 5 34:22 32
4 Korona Kielce 19 9 5 5 25:19 32
5 Sandecja Nowy Sącz 19 9 4 6 23:19 31
6 GKS Tychy 19 8 6 5 21:19 30
7 ŁKS Łódź 19 8 5 6 22:19 29
8 Chrobry Głogów 19 8 4 7 22:18 28
9 Skra Częstochowa 19 7 6 6 13:18 27
10 ARKA GDYNIA 19 8 2 9 25:19 26
11 Odra Opole 19 7 5 7 26:27 26
12 Resovia 19 6 6 7 21:22 24
13 GKS Katowice 19 4 8 7 23:32 20
14 Puszcza Niepołomice 19 5 4 10 21:28 19
15 Zagłębie Sosnowiec 19 4 6 9 22:30 18
16 Stomil Olsztyn 18 5 1 12 21:29 16
17 Górnik Polkowice 19 1 10 8 17:32 13
18 GKS Jastrzębie 18 2 7 9 15:31 13

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 19 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 1:0 (0:0)
  • GKS Katowice - Miedź Legnica 2:3 (1:1)
  • Skra Częstochowa - ŁKS Łódź (mecz w Łodzi) 0:0
  • Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała (mecz w Bielsko-Białej) 1:1 (0:1)
  • Puszcza Niepołomice - Korona Kielce 5:2 (3:1)
  • GKS Tychy - Apklan Resovia 0:1 (0:0)
  • Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice 1:1 (1:0)
  • Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec 3:2 (2:1)
  • Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie (przełożony na 16.03.2022)
  • Mecz zaległy z 12. kolejki
  • Chrobry - ŁKS 1:0 (0:0)
  • Mecz zaległy z 18. kolejki
  • Apklan Resovia - Katowice 2:2 (1:2)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki