Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 74%[375]
Remis
(TYP X) 18%[89]
Wygrywa
Kolejarz Stróże
(TYP 2) 8%[43]
 
20.10 nd
godz. 15:30
3
:
1
Kolejarz Stróże
Arka wygrała w Gdyni po 2 miesiącach Arka wygrała w Gdyni po 2 miesiącach LIVE! 20 października 2013 (121 opinii)

Piłkarze Arki wygrali pierwszy mecz przed własną publicznością od dwóch...

Trener

Paweł Sikora
ocena
3.65 (40 ocen)

Zawodnicy

Tomasz Jarzębowski
ocena
4.78 (51 ocen)
Piotr Tomasik
ocena
4.75 (48 ocen)
Marcin Radzewicz
ocena
4.38 (45 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
4.26 (46 ocen)
Michał Szromnik
ocena
4.24 (45 ocen)
Arkadiusz Aleksander
ocena
3.93 (54 oceny)
Krzysztof Sobieraj
ocena
3.75 (44 oceny)
Radosław Pruchnik
ocena
3.71 (42 oceny)
Kamil Juraszek
ocena
3.67 (42 oceny)
Souza Couto Glauber
ocena
3.48 (42 oceny)
Adrian Budka
ocena
2.93 (40 ocen)
Paweł Wojowski
ocena
2.56 (36 ocen)
Łukasz Jamróz
ocena
2.53 (34 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Marco Aurelio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomoki Fujikawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Gałecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Kamola
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kubowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kędra
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Rzuchowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Stolc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Szubert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szulc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia LIVE!
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
20.11 (sob) Zagłębie Sosnowiec ARKA Gdynia
27.11 (sob) Chrobry Głogów ARKA Gdynia
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra 0:1 ARKA Gdynia
23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:0 Resovia LIVE!
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 14 10 3 1 29:11 33
2 Miedź Legnica 14 8 4 2 24:11 28
3 Korona Kielce 14 7 5 2 17:10 26
4 Sandecja Nowy Sącz 13 8 1 4 16:12 25
5 ARKA GDYNIA 14 7 2 5 23:13 23
6 GKS Tychy 14 6 5 3 14:13 23
7 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 6 4 4 23:19 22
8 ŁKS Łódź 13 6 3 4 18:14 21
9 Odra Opole 14 6 3 5 18:19 21
10 Chrobry Głogów 13 4 4 5 14:13 16
11 Resovia 14 4 3 7 14:17 15
12 GKS Katowice 14 3 6 5 18:26 15
13 Skra Częstochowa 13 3 5 5 7:13 14
14 Puszcza Niepołomice 14 4 2 8 13:20 14
15 Zagłębie Sosnowiec 14 2 5 7 14:21 11
16 GKS 1962 Jastrzębie 14 2 5 7 14:26 11
17 Stomil Olsztyn 14 3 1 10 16:25 10
18 Górnik Polkowice 14 1 7 6 14:23 10

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 14 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Resovia 2:0 (2:0)
  • Chrobry Głogów - Miedź Legnica 0:0
  • Górnik Polkowice - Korona Kielce 2:2 (1:0)
  • GKS Katowice - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
  • GKS Tychy - Skra Częstochowa 0:0
  • Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 (1:1)
  • Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie 2:2 (2:0)
  • Widzew Łódź - ŁKS Łódź 2:2 (1:2)
  • Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz 1:2 (0:1)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki