Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Jagiellonia Białystok
(TYP 1) 60%[273]
Remis
(TYP X) 25%[112]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 15%[68]
 
05.08 pt
godz. 18:00
Jagiellonia Białystok
4
:
1
Arka dostała lekcję w Białymstoku Arka dostała lekcję w Białymstoku LIVE! 5 sierpnia 2016 (238 opinii)

Piłkarze Arki Gdynia przegrali na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 1:4...

Trener

Grzegorz Niciński
ocena
2.32 (66 ocen)

Zawodnicy

Rafał Siemaszko
ocena
3.04 (74 oceny)
Mateusz Szwoch
ocena
2.88 (78 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
2.23 (74 oceny)
Miroslav Bożok
ocena
2.21 (71 ocen)
Marcin Warcholak
ocena
2.07 (67 ocen)
Yannick Kakoko Sambea
ocena
2.04 (69 ocen)
Konrad Jałocha
ocena
2.00 (71 ocen)
Antoni Łukasiewicz
ocena
2.00 (68 ocen)
Tadeusz Socha
ocena
1.98 (66 ocen)
Rashid Yussuff
ocena
1.88 (65 ocen)
Dawid Sołdecki
ocena
1.84 (76 ocen)
Dariusz Zjawiński
ocena
1.84 (67 ocen)
Adam Marciniak
ocena
1.82 (66 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Paweł Abbott
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Błąd
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Lewicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Mosiejko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Nalepa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Sobieraj
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Pavels Steinbors
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Stolc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Wojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Węsierski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Zbozień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.10 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia typuj Resovia LIVE!
26.10 (wt) godz.13:30 Lechia Zielona Góra typuj ARKA Gdynia
31.10 (nd) godz.12:40 Miedź Legnica typuj ARKA Gdynia
05.11 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Podbeskidzie Bielsko-Biała
14.11 (nd) godz.15:00 Sandecja Nowy Sącz typuj ARKA Gdynia
17.10 (nd) godz.12:40 ŁKS Łódź 1:0 ARKA Gdynia LIVE!
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:0 Korona Kielce LIVE!
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie 1:5 ARKA Gdynia LIVE!
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów 0:5 ARKA Gdynia
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 2:0 Puszcza Niepołomice LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Widzew Łódź 13 10 2 1 27:9 32
2 Miedź Legnica 13 8 3 2 24:11 27
3 Korona Kielce 13 7 4 2 15:8 25
4 Sandecja Nowy Sącz 12 7 1 4 14:11 22
5 GKS Tychy 13 6 4 3 14:13 22
6 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 6 3 4 21:17 21
7 ARKA GDYNIA 13 6 2 5 21:13 20
8 ŁKS Łódź 12 6 2 4 16:12 20
9 Odra Opole 13 6 2 5 16:17 20
10 Chrobry Głogów 12 4 3 5 14:13 15
11 Resovia 13 4 3 6 14:15 15
12 Puszcza Niepołomice 13 4 2 7 13:19 14
13 Skra Częstochowa 12 3 4 5 7:13 13
14 GKS Katowice 13 2 6 5 17:26 12
15 Zagłębie Sosnowiec 13 2 4 7 12:19 10
16 Stomil Olsztyn 13 3 1 9 15:23 10
17 GKS 1962 Jastrzębie 13 2 4 7 12:24 10
18 Górnik Polkowice 13 1 6 6 12:21 9

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 14 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Resovia (sobota, godz. 15)
  • Chrobry Głogów - Miedź Legnica
  • sobota
  • Górnik Polkowice - Korona Kielce
  • GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
  • GKS Tychy - Skra Częstochowa
  • niedziela
  • Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie
  • Widzew Łódź - ŁKS Łódź
  • poniedziałek
  • Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki