• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
(TYP 1) 4%[15]
Remis
(TYP X) 8%[31]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 88%[330]
 
22.09 czw
godz. 17:30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
1
:
2
Arka w ćwierćfinale Pucharu Polski Arka w ćwierćfinale Pucharu Polski LIVE! 22 września 2016 (159 opinii)

Trener Grzegorz Niciński po raz trzeci w bieżącej edycji Pucharu Polski...

Trener

Grzegorz Niciński
ocena
3.33 (42 oceny)

Zawodnicy

Damian Mosiejko
ocena
4.12 (67 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
4.10 (60 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
4.05 (57 ocen)
Paweł Abbott
ocena
3.86 (57 ocen)
Paweł Wojowski
ocena
3.69 (52 oceny)
Krzysztof Sobieraj
ocena
3.55 (51 ocen)
Dominik Hofbauer
ocena
3.52 (52 oceny)
Adam Marciniak
ocena
3.41 (46 ocen)
Przemysław Stolc
ocena
3.38 (52 oceny)
Rashid Yussuff
ocena
3.36 (44 oceny)
Tadeusz Socha
ocena
3.36 (50 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
3.32 (50 ocen)
Adrian Błąd
ocena
2.92 (52 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Miroslav Bożok
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Jałocha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Moczadło
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Nalepa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Yannick Kakoko Sambea
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrij Waceba
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Warcholak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Węsierski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Zbozień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Zjawiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Antoni Łukasiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.07 (pon) godz.20:30 Arka Gdynia typuj ŁKS Łódź LIVE!
03.08 (sob) godz.19:35 Polonia Warszawa typuj ARKA Gdynia
09.08 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Znicz Pruszków
19.08 (pon) godz.19:30 Wisła Kraków typuj ARKA Gdynia
22.08 (czw) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Ruch Chorzów
22.07 (pon) godz.19:00 Stal Rzeszów 1:0 Arka Gdynia LIVE!
02.06 (nd) godz.18:00 ARKA Gdynia 1:2 Motor Lublin LIVE!
30.05 (czw) godz.20:40 ARKA Gdynia 4:2 Odra Opole LIVE!
26.05 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 0:1 GKS Katowice LIVE!
19.05 (nd) godz.20:30 LECHIA Gdańsk 2:1 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - Betclic I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 1 0 0 3:0 3
2 Ruch Chorzów 1 1 0 0 2:0 3
3 Chrobry Głogów 1 1 0 0 2:1 3
4 Znicz Pruszków 1 1 0 0 1:0 3
4 Górnik Łęczna 1 1 0 0 1:0 3
6 Stal Rzeszów 1 1 0 0 1:0 3
7 GKS Tychy 1 0 1 0 2:2 1
7 Miedź Legnica 1 0 1 0 2:2 1
9 Wisła Płock 1 0 1 0 1:1 1
9 Kotwica Kołobrzeg 1 0 1 0 1:1 1
11 ŁKS Łódź 0 0 0 0 0:0 0
11 Wisła Kraków 0 0 0 0 0:0 0
13 Pogoń Siedlce 1 0 0 1 1:2 0
14 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:1 0
14 Stal Stalowa Wola 1 0 0 1 0:1 0
14 Polonia Warszawa 1 0 0 1 0:1 0
17 Odra Opole 1 0 0 1 0:2 0
18 Warta Poznań 1 0 0 1 0:3 0

Każdy zagra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zdobędą awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o trzecie miejsce premiowane awansem zagrają w dwustopniowych barażach. Trzy ostatnie drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.

Wyniki 1 kolejki:

  • Stal Rzeszów - ARKA GDYNIA 1:0 (0:0)
  • Polonia Warszawa - Znicz Pruszków 0:1 (0:0)
  • Odra Opole - Ruch Chorzów 0:2 (0:1)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań 3:0 (0:0)
  • Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów 1:2 (1:2)
  • Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna 0:1 (0:0)
  • Wisła Płock - Kotwica Kołobrzeg 1:1 (0:1)
  • GKS Tychy - Miedź Legnica 2:2 (0:1)
  • ŁKS Łódź - Wisła Kraków (mecz przełożony na wniosek gości z uwagi na ich grę w eliminacjach Ligi Europy)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki