Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 26%[253]
Remis
(TYP X) 11%[104]
Wygrywa
LECHIA Gdańsk
(TYP 2) 63%[605]
 
30.10 nd
godz. 18:00
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:1 Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 1:1 wideo LIVE! 30 października 2016 (547 opinii)

W 36. derbach Trójmiasta pomiędzy pierwszymi drużynami Arki Gdynia a Lechii...

Trener

Grzegorz Niciński
ocena
3.33 (129 ocen)

Zawodnicy

Konrad Jałocha
ocena
4.25 (165 ocen)
Adrian Błąd
ocena
3.92 (156 ocen)
Damian Zbozień
ocena
3.75 (141 ocen)
Marcin Warcholak
ocena
3.65 (133 oceny)
Rafał Siemaszko
ocena
3.50 (133 oceny)
Krzysztof Sobieraj
ocena
3.50 (141 ocen)
Yannick Kakoko Sambea
ocena
3.35 (132 oceny)
Paweł Abbott
ocena
3.28 (141 ocen)
Dawid Sołdecki
ocena
3.18 (124 oceny)
Dominik Hofbauer
ocena
3.12 (127 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
3.01 (139 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.95 (126 ocen)
Michał Nalepa
ocena
2.84 (131 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Miroslav Bożok
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Moczadło
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Mosiejko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Pavels Steinbors
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Stolc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrij Waceba
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Wojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Węsierski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rashid Yussuff
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Zjawiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Antoni Łukasiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.08 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Chrobry Głogów LIVE!
14.08 (sob) godz.18:00 Stomil Olsztyn typuj ARKA Gdynia
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Widzew Łódź
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice typuj ARKA Gdynia
31.07 (sob) godz.20:30 ARKA Gdynia 1:1 Zagłębie Sosnowiec LIVE!
16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Miedź Legnica 1 1 0 0 4:1 3
2 Widzew Łódź 1 1 0 0 3:0 3
3 Puszcza Niepołomice 1 1 0 0 2:0 3
4 Korona Kielce 1 1 0 0 2:0 3
5 Chrobry Głogów 1 1 0 0 2:1 3
6 GKS Katowice 1 0 1 0 2:2 1
6 Resovia 1 0 1 0 2:2 1
8 ARKA GDYNIA 1 0 1 0 1:1 1
8 Górnik Polkowice 1 0 1 0 1:1 1
8 GKS Tychy 1 0 1 0 1:1 1
8 ŁKS Łódź 1 0 1 0 1:1 1
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 0 1 0 1:1 1
8 Zagłębie Sosnowiec 1 0 1 0 1:1 1
14 Stomil Olsztyn 1 0 0 1 1:2 0
15 Skra Częstochowa 1 0 0 1 0:2 0
15 GKS 1962 Jastrzębie 1 0 0 1 0:2 0
17 Odra Opole 1 0 0 1 1:4 0
18 Sandecja Nowy Sącz 1 0 0 1 0:3 0

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach. Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 1 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0)
  • Odra Opole - Miedź Legnica 1:4 (0:1)
  • Korona Kielce - Skra Częstochowa 2:0 (2:0)
  • GKS Tychy - ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • GKS Katowice - Resovia 2:2 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)
  • Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 3:0 (2:0)
  • Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
  • Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1:2 (0:2)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki