Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 76%[281]
Remis
(TYP X) 16%[59]
Wygrywa
Bytovia
(TYP 2) 8%[31]
 
29.11 wt
godz. 20:30
1
:
0
Bytovia
Arka w półfinale Pucharu Polski Arka w półfinale Pucharu Polski wideo LIVE! 29 listopada 2016 (203 opinie)

Piłkarze Arki w Gdyni pokonali I-ligową Bytovię 1:0 (0:0), rewanżując się...

Trener

Grzegorz Niciński
ocena
2.86 (71 ocen)

Zawodnicy

Dominik Hofbauer
ocena
4.48 (87 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
4.08 (84 oceny)
Yannick Kakoko Sambea
ocena
3.85 (81 ocen)
Pavels Steinbors
ocena
3.82 (79 ocen)
Krzysztof Sobieraj
ocena
3.74 (85 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
3.53 (78 ocen)
Tadeusz Socha
ocena
3.45 (74 oceny)
Miroslav Bożok
ocena
2.85 (75 ocen)
Antoni Łukasiewicz
ocena
2.76 (70 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.46 (72 oceny)
Dariusz Zjawiński
ocena
2.43 (21 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
2.36 (73 oceny)
Paweł Abbott
ocena
2.19 (78 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Błąd
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Jałocha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Moczadło
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Mosiejko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Nalepa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Sołdecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Stolc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrij Waceba
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Warcholak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Wojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Węsierski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rashid Yussuff
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Zbozień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.09 (pon) godz.18:00 Skra Częstochowa typuj ARKA Gdynia LIVE!
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Puszcza Niepołomice
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów typuj ARKA Gdynia
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie typuj ARKA Gdynia
08.10 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
16.09 (czw) godz.18:00 GKS Katowice 2:4 ARKA Gdynia LIVE!
12.09 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:1 GKS Tychy LIVE!
28.08 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:0 Odra Opole LIVE!
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice 2:1 ARKA Gdynia LIVE!
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 3:1 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Korona Kielce 8 7 1 0 13:4 22
2 Widzew Łódź 8 6 1 1 17:7 19
3 Miedź Legnica 8 4 3 1 11:5 15
4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 4 3 2 13:10 15
5 ŁKS Łódź 9 4 2 3 14:11 14
6 GKS Tychy 8 4 2 2 7:7 14
7 ARKA GDYNIA 8 4 1 3 13:9 13
8 Sandecja Nowy Sącz 7 4 1 2 10:7 13
9 Odra Opole 8 3 2 3 8:10 11
10 Chrobry Głogów 8 3 1 4 8:6 10
11 Resovia 8 2 3 3 10:10 9
12 Skra Częstochowa 7 2 2 3 5:7 8
13 Górnik Polkowice 8 1 4 3 10:15 7
14 GKS 1962 Jastrzębie 9 1 4 4 7:13 7
15 Puszcza Niepołomice 8 2 1 5 7:14 7
16 Zagłębie Sosnowiec 9 1 3 5 11:14 6
17 GKS Katowice 8 1 3 4 10:18 6
18 Stomil Olsztyn 8 1 1 6 7:14 4

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 9 kolejki:

  • Skra Bełchatów - ARKA GDYNIA (poniedziałek, godz. 18, mecz w Gdyni, Skra gospodarzem)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • Resovia - Miedź Legnica (nie odbył się ze względu na zły stan boiska)
  • ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
  • niedziela
  • Odra Opole - Stomil Olsztyn
  • GKS Tychy - Widzew Łódź
  • Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
  • poniedziałek
  • Górnik Polkowice - GKS Katowice

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki