Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 49%[207]
Remis
(TYP X) 31%[128]
Wygrywa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
(TYP 2) 20%[84]
 
20.11 nd
godz. 15:30
1
:
3
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Arka pokonana mimo świetnego otwarcia Arka pokonana mimo świetnego otwarcia wideo LIVE! 20 listopada 2016 (291 opinii)

Piłkarze Arki Gdynia nie potrafili wygrać 8. meczu z rzędu. Termalica...

Trener

Grzegorz Niciński
ocena
1.74 (80 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Sobieraj
ocena
2.95 (100 ocen)
Yannick Kakoko Sambea
ocena
2.95 (97 ocen)
Paweł Wojowski
ocena
2.46 (80 ocen)
Konrad Jałocha
ocena
2.41 (82 oceny)
Dawid Sołdecki
ocena
2.33 (81 ocen)
Dominik Hofbauer
ocena
2.29 (78 ocen)
Marcin Warcholak
ocena
2.27 (78 ocen)
Damian Zbozień
ocena
2.23 (74 oceny)
Dariusz Zjawiński
ocena
2.08 (83 oceny)
Mateusz Szwoch
ocena
2.07 (81 ocen)
Paweł Abbott
ocena
2.06 (86 ocen)
Michał Nalepa
ocena
1.95 (86 ocen)
Miroslav Bożok
ocena
1.82 (90 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Błąd
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adam Marciniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Marcjanik
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Moczadło
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Mosiejko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tadeusz Socha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Pavels Steinbors
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Stolc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Andrij Waceba
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Węsierski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rashid Yussuff
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Antoni Łukasiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Puszcza Niepołomice LIVE!
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów typuj ARKA Gdynia
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie typuj ARKA Gdynia
08.10 (pt) godz.17:30 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
16.10 (sob) ŁKS Łódź ARKA Gdynia
20.09 (pon) godz.18:00 Skra Częstochowa 2:1 mecz w Gdyni ARKA Gdynia LIVE!
16.09 (czw) godz.18:00 GKS Katowice 2:4 ARKA Gdynia LIVE!
12.09 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:1 GKS Tychy LIVE!
28.08 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:0 Odra Opole LIVE!
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice 2:1 ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Korona Kielce 9 7 1 1 13:5 22
2 Widzew Łódź 9 6 2 1 18:8 20
3 Sandecja Nowy Sącz 8 5 1 2 11:7 16
4 Miedź Legnica 8 4 3 1 11:5 15
5 Podbeskidzie Bielsko-Biała 9 4 3 2 13:10 15
6 GKS Tychy 9 4 3 2 8:8 15
7 ŁKS Łódź 9 4 2 3 14:11 14
8 Odra Opole 9 4 2 3 10:10 14
9 ARKA GDYNIA 9 4 1 4 14:11 13
10 Chrobry Głogów 9 3 2 4 10:8 11
11 Skra Częstochowa 8 3 2 3 7:8 11
12 Resovia 8 2 3 3 10:10 9
13 Górnik Polkowice 9 1 5 3 11:16 8
14 Puszcza Niepołomice 9 2 2 5 9:16 8
15 GKS 1962 Jastrzębie 9 1 4 4 7:13 7
16 GKS Katowice 9 1 4 4 11:19 7
17 Zagłębie Sosnowiec 9 1 3 5 11:14 6
18 Stomil Olsztyn 9 1 1 7 7:16 4

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 9 kolejki:

  • Skra Częstochowa - ARKA GDYNIA 2:1 (1:0) - mecz w Gdyni
  • GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:1)
  • Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:1)
  • GKS Tychy - Widzew Łódź 1:1 (0:0)
  • Odra Opole - Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów 2:2 (1:1)
  • Górnik Polkowice - GKS Katowice 1:1 (0:0)
  • Resovia - Miedź Legnica (nie odbył się ze względu na zły stan boiska)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki