Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Zagłębie Lubin
(TYP 1) 57%[303]
Remis
(TYP X) 16%[87]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 27%[144]
 
02.06 pt
godz. 20:30
Zagłębie Lubin
1
:
3
Arka Gdynia utrzymała ekstraklasę. 13. miejsce po zwycięstwie w Lubinie Arka Gdynia utrzymała ekstraklasę. 13. miejsce po zwycięstwie w Lubinie LIVE! 2 czerwca 2017 (579 opinii)

- Może to głupio zabrzmi, gdyż utrzymaliśmy się w ostatniej kolejce, ale...

Trener

Leszek Ojrzyński
ocena
2.75 (133 oceny)

Zawodnicy

Michał Marcjanik
ocena
3.60 (134 oceny)
Miroslav Bożok
ocena
3.52 (137 ocen)
Tadeusz Socha
ocena
3.48 (128 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
3.47 (148 ocen)
Marcin Warcholak
ocena
3.45 (144 oceny)
Pavels Steinbors
ocena
3.45 (147 ocen)
Rafał Siemaszko
ocena
3.41 (154 oceny)
Dawid Sołdecki
ocena
3.23 (126 ocen)
Adam Marciniak
ocena
2.98 (128 ocen)
Michał Nalepa
ocena
2.68 (119 ocen)
Dominik Hofbauer
ocena
2.66 (128 ocen)
Dariusz Formella
ocena
2.54 (132 oceny)
Krzysztof Sobieraj
ocena
2.44 (139 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Paweł Abbott
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Adrian Błąd
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Konrad Jałocha
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Moczadło
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Yannick Kakoko Sambea
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Stolc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Trytko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Zarandia
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Zbozień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Antoni Łukasiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.09 (pon) godz.18:00 Skra Częstochowa typuj ARKA Gdynia LIVE!
25.09 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Puszcza Niepołomice
29.09 (śr) godz.15:00 GKS Bełchatów typuj ARKA Gdynia
04.10 (pon) godz.18:00 GKS 1962 Jastrzębie typuj ARKA Gdynia
08.10 (pt) godz.20:30 ARKA Gdynia typuj Korona Kielce
16.09 (czw) godz.18:00 GKS Katowice 2:4 ARKA Gdynia LIVE!
12.09 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:1 GKS Tychy LIVE!
28.08 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 3:0 Odra Opole LIVE!
22.08 (nd) godz.15:00 Górnik Polkowice 2:1 ARKA Gdynia LIVE!
18.08 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 3:1 Widzew Łódź LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Korona Kielce 8 7 1 0 13:4 22
2 Widzew Łódź 8 6 1 1 17:7 19
3 Miedź Legnica 8 4 3 1 11:5 15
4 ŁKS Łódź 8 4 2 2 13:9 14
5 GKS Tychy 8 4 2 2 7:7 14
6 ARKA GDYNIA 8 4 1 3 13:9 13
7 Sandecja Nowy Sącz 7 4 1 2 10:7 13
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 3 3 2 11:9 12
9 Odra Opole 8 3 2 3 8:10 11
10 Chrobry Głogów 8 3 1 4 8:6 10
11 Resovia 8 2 3 3 10:10 9
12 Skra Częstochowa 7 2 2 3 5:7 8
13 Górnik Polkowice 8 1 4 3 10:15 7
14 Puszcza Niepołomice 8 2 1 5 7:14 7
15 GKS 1962 Jastrzębie 8 1 3 4 6:12 6
16 GKS Katowice 8 1 3 4 10:18 6
17 Zagłębie Sosnowiec 8 1 2 5 10:13 5
18 Stomil Olsztyn 8 1 1 6 7:14 4

Każdy gra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze zespoły wejdą bezpośrednio do ekstraklasy, a drużyny z miejsc 3-6 zagrają o ostatnie miejsce dające awans w dwustopniowych barażach.
Do II ligi zdegradowane zostaną trzy najsłabsze zespoły.

Wyniki 8 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - GKS Tychy 0:1 (0:1)
  • Chrobry Głogów – Skra Częstochowa 0:1 (0:0)
  • Widzew Łódź – GKS Katowice 3:1 (1:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce 2:3 (1:1)
  • GKS 1962 Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz 0:3 (0:1)
  • Miedź Legnica - ŁKS Łódź 0:2 (0:0)
  • Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice 1:1 (1:1)
  • Górnik Polkowice - Odra Opole 1:1 (0:1)
  • Stomil Olsztyn - Resovia 4:2 (0:1)
  • Zaległe mecze z 7. kolejki:
  • Katowice - ARKA 2:4 (1:1)
  • Puszcza - Sandecja 1:2 (1:1)
  • Górnik - Stomil 2:2 (0:0)
  • Tychy - Chrobry 1:0 (0:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki