Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Górnik Zabrze
(TYP 1) 62%[270]
Remis
(TYP X) 23%[102]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 15%[66]
 
13.08 nd
godz. 15:30
Górnik Zabrze
1
:
1
4. z rzędu remis Arki w ekstraklasie 4. z rzędu remis Arki w ekstraklasie LIVE! 13 sierpnia 2017 (148 opinii)

Piłkarze Arki Gdynia zremisowali czwartym mecz z rzędu w ekstraklasie. W 5....

Trener

Leszek Ojrzyński
ocena
3.49 (61 ocen)

Zawodnicy

Pavels Steinbors
ocena
4.28 (71 ocen)
Mateusz Szwoch
ocena
4.06 (71 ocen)
Tadeusz Socha
ocena
4.00 (71 ocen)
Ruben Jurado
ocena
3.81 (69 ocen)
Adam Danch
ocena
3.65 (60 ocen)
Damian Zbozień
ocena
3.54 (61 ocen)
Patryk Kun
ocena
3.52 (67 ocen)
Michał Marcjanik
ocena
3.52 (56 ocen)
Adam Marciniak
ocena
3.52 (58 ocen)
Marcin Warcholak
ocena
3.34 (59 ocen)
Grzegorz Piesio
ocena
3.29 (63 oceny)
Dawid Sołdecki
ocena
3.28 (57 ocen)
Antoni Łukasiewicz
ocena
3.19 (53 oceny)
Filip Jazvić
ocena
3.12 (59 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Frederik Helstrup
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomas Kosut
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Siergiej Kriwiec
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Vinicius da Silva de Oliveira Marcus
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Nalepa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Nowicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Pilarz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Alvaro Vazquez Rey
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Yannick Kakoko Sambea
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Siemaszko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Sobieraj
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Więckowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Wojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Luka Zarandia
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Żebrakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.06 (śr) godz.20:30 ARKA Gdynia 0:1 ŁKS Łódź LIVE!
13.06 (nd) godz.12:40 Chrobry Głogów 0:3 ARKA Gdynia LIVE!
05.06 (sob) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:2 Radomiak LIVE!
29.05 (sob) godz.17:00 Korona Kielce 3:3 ARKA Gdynia LIVE!
23.05 (nd) godz.12:40 ARKA Gdynia 0:0 Widzew Łódź LIVE!
19.05 (śr) godz.17:40 ARKA Gdynia 3:0 Sandecja Nowy Sącz LIVE!
14.05 (pt) godz.20:40 ARKA Gdynia 1:0 bez publiczności Apklan Resovia LIVE!
08.05 (sob) godz.12:40 GKS Bełchatów 0:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
02.05 (nd) godz.16:00 Raków Częstochowa 2:1 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!
28.04 (śr) godz.17:00 Zagłębie Sosnowiec 2:3 bez publiczności ARKA Gdynia LIVE!

Tabela

Piłka nożna - I liga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Radomiak Radom 34 20 8 6 49:20 68
2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 34 18 11 5 56:28 65
3 GKS Tychy 34 18 9 7 49:27 63
4 ARKA GDYNIA 34 17 9 8 51:32 60
5 ŁKS Łódź 34 17 7 10 59:41 58
6 Górnik Łęczna 34 15 11 8 47:30 56
7 Miedź Legnica 34 13 12 9 49:36 51
8 Odra Opole 34 13 10 11 35:41 49
9 Widzew Łódź 34 11 13 10 30:36 46
10 Sandecja Nowy Sącz 34 12 9 13 42:50 45
11 Chrobry Głogów 34 12 8 14 34:45 44
12 Korona Kielce 34 11 8 15 31:46 41
13 Puszcza Niepołomice 34 10 7 17 32:46 37
14 GKS 1962 Jastrzębie 34 10 5 19 32:48 35
15 Stomil Olsztyn 34 9 8 17 31:48 35
16 Resovia 34 8 8 18 27:45 32
17 Zagłębie Sosnowiec 34 8 6 20 35:43 30
18 GKS Bełchatów 34 6 7 21 24:51 23

Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.

Wyniki 34 kolejki:

  • Chrobry Głogów - ARKA GDYNIA 0:3 (0:1)
  • Widzew Łódź – Odra Opole 2:1 (1:1)
  • GKS Tychy – ŁKS Łódź 1:1 (0:0)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Stomil Olsztyn 0:0
  • Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)
  • Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (1:0)
  • Puszcza Niepołomice – GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
  • GKS 1962 Jastrzębie – Apklan Resovia 2:1 (0:1)
  • Radomiak Radom – Korona Kielce 2:0 (2:0)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki