• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena z sezonu
3.90 (1096 ocen)

Zawodnicy

Frederick Ngoza
ocena z sezonu
4.45 (175 ocen)
Krzysztof Przerwa
ocena z sezonu
4.39 (132 oceny)
Zvikomborero Chirume
ocena z sezonu
4.39 (64 oceny)
Marcin Wolszon
ocena z sezonu
4.19 (256 ocen)
Sandro Papunashvili
ocena z sezonu
4.19 (952 oceny)
Daniel Bartkowiak
ocena z sezonu
4.15 (658 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena z sezonu
4.13 (367 ocen)
Daniel Podolski
ocena z sezonu
4.09 (770 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena z sezonu
4.07 (945 ocen)
Mateusz Plichta
ocena z sezonu
4.02 (816 ocen)
Maciej Machnio
ocena z sezonu
4.01 (828 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena z sezonu
3.98 (1103 oceny)
Mykoła Karasewicz
ocena z sezonu
3.98 (488 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena z sezonu
3.97 (1122 oceny)
Dominik Mohyła
ocena z sezonu
3.97 (662 oceny)
Karol Lipski
ocena z sezonu
3.97 (699 ocen)
Mateusz Szyc
ocena z sezonu
3.96 (1038 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena z sezonu
3.96 (1022 oceny)
Kazimierz Raszpunda
ocena z sezonu
3.96 (810 ocen)
Devon Pretorius
ocena z sezonu
3.95 (350 ocen)
Krystian Szopa
ocena z sezonu
3.95 (1104 oceny)
Oskar Derwis
ocena z sezonu
3.95 (365 ocen)
Paweł Grzenkowicz
ocena z sezonu
3.93 (953 oceny)
Patryk Steindl
ocena z sezonu
3.92 (618 ocen)
Szymon Sirocki
ocena z sezonu
3.64 (1057 ocen)
Oskar Zypper
ocena z sezonu
3.59 (1036 ocen)
Piotr Bojke
ocena z sezonu
3.58 (980 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena z sezonu
3.58 (254 oceny)
Jakub Ołoś
ocena z sezonu
3.55 (84 oceny)
Michał Michalak
ocena z sezonu
3.50 (22 oceny)
Dawid Banaszek
ocena z sezonu
3.48 (345 ocen)
Tomasz Witt
ocena z sezonu
2.57 (110 ocen)

Terminarz

20.08 (sob) LECHIA Gdańsk typuj ARKA Gdynia
11.06 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 13:26 ARKA Gdynia
04.06 (sob) godz.13:00 ARKA Gdynia 57:26 Posnania
29.05 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 30:17 Edach Budowlani Lublin
15.05 (nd) godz.16:00 Juvenia Kraków 52:28 ARKA Gdynia
08.05 (nd) godz.14:00 ARKA Gdynia 22:22 LECHIA Gdańsk
24.04 (nd) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 32:20 ARKA Gdynia
16.04 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 19:45 Up Fitness Skra Warszawa
03.04 (nd) godz.15:30 Orkan Sochaczew 48:26 ARKA Gdynia
12.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 26:28 Master Pharm Łódź

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Orkan Sochaczew
2 OGNIWO SOPOT
3 Up Fitness Skra Warszawa
4 LECHIA GDAŃSK
5 Edach Budowlani Lublin
6 Master Pharm Łódź
7 ARKA GDYNIA
8 Juvenia Kraków
9 Awenta Pogoń Siedlce 
10 Posnania Poznań
  • Mecz o trzecie miejsce:
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 6:26 (6:6)
  • Finał:
  • OGNIWO SOPOT - Orkan Sochaczew 16:17 (10:10)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki