Terminarz
02.06 (pt)
g.20:30
|
Zagłębie Lubin | 1:3 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
27.05 (sob)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 1:1 | Ruch Chorzów | LIVE! | |||
19.05 (pt)
g.18:00
|
Śląsk Wrocław | 4:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
16.05 (wt)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 0:1 | Wisła Płock | LIVE! | |||
12.05 (pt)
g.20:30
|
ARKA Gdynia | 1:0 | Górnik Łęczna | LIVE! | |||
08.05 (pon)
g.18:00
|
Cracovia | 2:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
02.05 (wt)
g.16:00
|
Lech Poznań |
1:2
po dogrywce |
ARKA Gdynia | LIVE! | |||
28.04 (pt)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 1:1 | Piast Gliwice | LIVE! | |||
22.04 (sob)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 1:1 | Wisła Płock | LIVE! | |||
17.04 (pon)
g.18:00
|
LECHIA Gdańsk | 2:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
08.04 (sob)
g.18:00
|
Pogoń Szczecin | 5:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
04.04 (wt)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 2:4 | Wigry Suwałki | LIVE! | |||
01.04 (sob)
g.15:30
|
ARKA Gdynia | 2:4 | Górnik Łęczna | LIVE! | |||
18.03 (sob)
g.15:30
|
Piast Gliwice | 3:2 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
10.03 (pt)
g.20:30
|
ARKA Gdynia | 1:4 | Lech Poznań | LIVE! | |||
04.03 (sob)
g.15:30
|
Cracovia | 1:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
28.02 (wt)
g.18:00
|
Wigry Suwałki | 0:3 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
24.02 (pt)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 4:1 | Korona Kielce | LIVE! | |||
20.02 (pon)
g.18:00
|
Zagłębie Lubin | 1:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
11.02 (sob)
g.20:30
|
ARKA Gdynia | 0:1 | Legia Warszawa | LIVE! | |||
18.12 (nd)
g.15:30
|
Śląsk Wrocław | 0:2 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
12.12 (pon)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 2:3 | Jagiellonia Białystok | LIVE! | |||
05.12 (pon)
g.18:00
|
Ruch Chorzów | 1:2 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
29.11 (wt)
g.20:30
|
ARKA Gdynia | 1:0 | Bytovia | LIVE! | |||
26.11 (sob)
g.20:30
|
Wisła Kraków | 5:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
20.11 (nd)
g.15:30
|
ARKA Gdynia | 1:3 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | LIVE! | |||
04.11 (pt)
g.18:00
|
Wisła Płock | 0:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
30.10 (nd)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 1:1 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
25.10 (wt)
g.17:30
|
Bytovia | 2:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
21.10 (pt)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 0:3 | Pogoń Szczecin | LIVE! | |||
15.10 (sob)
g.15:30
|
Górnik Łęczna | 0:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
01.10 (sob)
g.15:30
|
ARKA Gdynia | 1:2 | Piast Gliwice | LIVE! | |||
25.09 (nd)
g.18:00
|
Lech Poznań | 0:0 | ARKA GDYNIA | LIVE! | |||
22.09 (czw)
g.17:30
|
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski | 1:2 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
19.09 (pon)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 1:0 | Cracovia | LIVE! | |||
10.09 (sob)
g.18:00
|
Korona Kielce | 1:0 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
27.08 (sob)
g.20:30
|
ARKA GDYNIA | 1:1 | Zagłębie Lubin | LIVE! | |||
20.08 (sob)
g.20:30
|
Legia Warszawa | 1:3 | ARKA GDYNIA | LIVE! | |||
13.08 (sob)
g.15:30
|
ARKA Gdynia | 2:0 | Śląsk Wrocław | LIVE! | |||
09.08 (wt)
g.17:00
|
Olimpia Zambrów | 0:1 | ARKA Gdynia | ||||
05.08 (pt)
g.18:00
|
Jagiellonia Białystok | 4:1 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
29.07 (pt)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 3:0 | Ruch Chorzów | LIVE! | |||
26.07 (wt)
g.18:00
|
Rominta Gołdap | 1:4 | ARKA GDYNIA | ||||
22.07 (pt)
g.20:30
|
ARKA Gdynia | 3:0 | Wisła Kraków | LIVE! | |||
18.07 (pon)
g.18:00
|
Termalica Nieciecza | 2:0 | ARKA Gdynia | LIVE! |
Tabela końcowa
Piłka nożna - Ekstraklasa
M Z R P Bramki Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legia Warszawa | ||||||
2 | Jagiellonia Białystok | ||||||
3 | Lech Poznań | ||||||
4 | Lechia Gdańsk | ||||||
5 | Korona Kielce | ||||||
6 | Wisła Kraków | ||||||
7 | Pogoń Szczecin | ||||||
8 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | ||||||
9 | Zagłębie Lubin | ||||||
10 | Piast Gliwice | ||||||
11 | Śląsk Wrocław | ||||||
12 | Wisła Płock | ||||||
13 | Arka Gdynia | ||||||
14 | Cracovia | ||||||
15 | Górnik Łęczna | ||||||
16 | Ruch Chorzów |
- Kwalifikacje Ligi Mistrzów
- Legia Warszawa
- Kwalifikacje Liga Europy
- ARKA GDYNIA (zdobywca Pucharu Polski), Jagiellonia Białystok, Lech Poznań
- Degradacja
- Górnik Łęczna, Ruch Chorzów
- Awans z I ligi
- Sandecja Nowy Sącz, Górnik Zabrze
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Przemysław Stolc
ocena
3.47(75 ocen) -
Michał Marcjanik
ocena
2.93(71 ocen) -
Dawid Gojny
ocena
2.92(73 oceny)
Najbliższe spotkanie
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Mirosław Radka | 26 | 48 | 61.5% |
2. Artur Wielkopolski | 25 | 44 | 60% |
3. Sławek Surkont | 27 | 44 | 55.6% |
4. HENRYK GAJEWSKI | 27 | 43 | 51.9% |
5. Mariusz Kamiński | 27 | 43 | 51.9% |
Relacje LIVE
-
Nadchodząca relacja
30 marca 2024, godz. 15:00
-
17 marca 2024, godz. 12:40
-
8 marca 2024, godz. 20:30