• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Budowlani Lublin
(TYP 1) 11%[34]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 89%[277]
 
01.10 nd
godz. 14:00
Budowlani Lublin
57
:
24
Zwycięstwa Ogniwa i Lechii, porażka Arki Zwycięstwa Ogniwa i Lechii, porażka Arki 30 września 2017 (32 opinie)

Rugbiści Ogniwa Sopot pokazali w sobotę, że mają wielką ochotę na grę w...

Trener

Maciej Stachura
ocena
1.86 (21 ocen)

Zawodnicy

Tomasz Witt
ocena
4.11 (19 ocen)
Daniel Podolski
ocena
4.11 (19 ocen)
Dominik Machlik jr.
ocena
4.10 (20 ocen)
Dominik Machlik
ocena
4.10 (20 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
4.10 (20 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
4.10 (20 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
4.10 (20 ocen)
Dymitr Bordowski
ocena
4.10 (21 ocen)
Maciej Machnio
ocena
4.10 (21 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
4.10 (21 ocen)
Krzysztof Korbolewski
ocena
4.10 (21 ocen)
Wiktor Zaradzki
ocena
4.09 (22 oceny)
Kamil Mikołajczyk
ocena
4.08 (25 ocen)
Dominik Kołodziejczak
ocena
3.60 (50 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.57 (51 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
1.85 (20 ocen)
Łukasz Szostek
ocena
1.67 (21 ocen)
Piotr Bojke
ocena
1.62 (21 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Czajkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Glejzer
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Jaremko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Komosiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Kreft
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Kubalewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Kuzimski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartłomiej Partyka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Perzak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Przemysław Pilecki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mariusz Rompa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Simionkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patrick Steindl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Szmytkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Nikodem Zalas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

19.11 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 12:57 UP Fitness Skra Warszawa
13.11 (nd) godz.16:00 OGNIWO Sopot 43:3 ARKA Gdynia
23.10 (nd) godz.14:00 ARKA Gdynia 5:115 Orkan Sochaczew
09.10 (nd) godz.14:00 Awenta Pogoń Siedlce 17:25 ARKA Gdynia
01.10 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 33:45 Juvenia Kraków
17.09 (sob) godz.15:00 Posnania Poznań 29:68 ARKA Gdynia
10.09 (sob) godz.15:00 Master Pharm Łódź 56:5 ARKA Gdynia
27.08 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 6:17 Edach Budowlani Lublin
21.08 (nd) godz.14:00 LECHIA Gdańsk 45:10 ARKA Gdynia
11.06 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 13:26 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 8 7 0 1 309:114 34
2 Master Pharm Rugby Łódź 9 6 1 2 348:143 33
3 Up Fitness Skra Warszawa 8 6 0 2 397:138 32
4 Edach Budowlani Lublin 8 6 1 1 194:125 31
5 Orkan Sochaczew 9 6 0 3 445:178 30
6 LECHIA GDAŃSK 9 4 0 5 299:277 22
7 Juvenia Kraków 8 2 0 6 203:252 12
8 ARKA GDYNIA 9 2 0 7 167:424 10
9 Awenta Pogoń Siedlce  9 1 0 8 89:418 5
10 Posnania Poznań 8 1 0 7 129:537 5

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zmierzą się następnie o złoto, a dwie kolejne o brąz. Gospodarzem meczów o medale będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli.
Nikt nie spada bezpośrednią. Ostatnia drużyna gra baraż z mistrzem I ligi. Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po rundzie zasadniczej.

Wyniki 9 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Up Fitness Skra Warszawa 12:57 (0:29)
  • Master Pharm Łódź - LECHIA GDAŃSK 29:24 (12:7)
  • Juvenia Kraków - OGNIWO SOPOT (odwołany z powodu zimowej aury)
  • Awenta Pogoń Siedlce - Orkan Sochaczew 23:61 (20:28)
  • Edach Budowlani Lublin - Posnania Poznań (mecz nie odbył się z powodu awarii autokaru gości. Komisja Gier i Dyscypliny nakazała uzgodnić klubom nowy termin przed rozpoczęciem rundy wiosennej)
  • Mecz zaległy z 8. kolejki
  • OGNIWO SOPOT - ARKA GDYNIA 43:3 (19:3)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki