Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 9%[24]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Skra Warszawa
(TYP 2) 91%[230]
 
04.05 sob
godz. 13:30
13
:
27
Skra Warszawa
Ekstraliga rugby. Ogniwo Sopot wygrało,  pokonane Arka Gdynia i Lechia Gdańsk Ekstraliga rugby. Ogniwo Sopot wygrało, pokonane Arka Gdynia i Lechia Gdańsk 4 maja 2019 (48 opinii)

W 6. kolejce ekstraligi rugby z trójmiejskiego tercetu wygrało jedynie Ogniwo...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
4.25 (16 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Plichta
ocena
3.21 (14 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
3.00 (5 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
2.92 (12 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.91 (11 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
2.89 (9 ocen)
Jewgienij Hluskow
ocena
2.75 (4 oceny)
Marcin Wolszon
ocena
2.75 (4 oceny)
Mateusz Rączkowski
ocena
2.75 (4 oceny)
Rafał Ziętkowski
ocena
2.75 (4 oceny)
Paweł Gajowniczek
ocena
2.75 (4 oceny)
Maciej Machnio
ocena
2.75 (4 oceny)
Mateusz Szyc
ocena
2.75 (4 oceny)
Łukasz Kasperek
ocena
2.75 (4 oceny)
Kamil Mikołajczyk
ocena
2.50 (4 oceny)
Łukasz Szostek
ocena
2.45 (11 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
2.44 (9 ocen)
Maciej Żarczyński
ocena
2.33 (6 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.33 (6 ocen)
Wieczesław Miziak
ocena
2.29 (7 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Elguja Iashagashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kinast
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Kuzimski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Kuzmienko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Lechmyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Siergiej Luty
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Szczypior
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Wojaczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Łomakin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

08.03 (nd) godz.12:30 ARKA Gdynia 5:56 OGNIWO Sopot
17.11 (nd) godz.13:00 Budowlani Lublin 29:19 ARKA Gdynia
10.11 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 5:47 LECHIA Gdańsk
19.10 (sob) godz.14:00 Skra Warszawa 71:14 ARKA Gdynia
06.10 (nd) godz.14:00 Pogoń Awenta Siedlce 54:19 ARKA Gdynia
28.09 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia 12:35 Juvenia Kraków
15.09 (nd) godz.17:00 Master Pharm Rugby Łódź 73:7 ARKA Gdynia
08.09 (nd) godz.18:30 ARKA Gdynia 22:27 Orkan Sochaczew
31.08 (sob) godz.18:30 OGNIWO Sopot 31:3 ARKA Gdynia
29.06 (sob) godz.13:00 Arka Gdynia 49:10 Arka Rumia

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Master Pharm Łódź
2 OGNIWO SOPOT
3 Pogoń Awenta Siedlce
4 Juvenia Kraków
5 Skra Warszawa
6 LECHIA GDAŃSK
7 Orkan Sochaczew
8 Budowlani Lublin
9 ARKA
  • Rozgrywki zakończone ze względu na pandemię koronawirusa i stan epidemii w Polsce. O kolejności w tabeli zadecyduje Wydział Gier i Dyscypliny.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki