Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 8%[22]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Orkan Sochaczew
(TYP 2) 91%[243]
 
08.09 nd
godz. 18:30
22
:
27
Orkan Sochaczew
Nieudana kolejka w rugby. Ogniwo, Arka i Lechia przegrały u siebie Nieudana kolejka w rugby. Ogniwo, Arka i Lechia przegrały u siebie 8 września 2019 (33 opinie)

Rugbiści Ogniwa Sopot przegrali u siebie z Master Pharm Rugby Łódź 11:13...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
3.73 (15 ocen)

Zawodnicy

Maciej Żarczyński
ocena
3.64 (14 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
3.64 (14 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
3.56 (16 ocen)
Patryk Siewert
ocena
3.54 (13 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
3.54 (13 ocen)
Mateusz Rączkowski
ocena
3.54 (13 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
3.53 (15 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
3.41 (17 ocen)
Wojciech Santowski
ocena
3.36 (14 ocen)
Vladyslav Adazhynyk
ocena
3.35 (17 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.32 (19 ocen)
Giga Sherazadishvili
ocena
3.31 (16 ocen)
Damian Stojowski
ocena
3.27 (15 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.27 (15 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
3.27 (15 ocen)
Tomasz Witt
ocena
3.15 (13 ocen)
Paweł Grzenkowicz
ocena
3.14 (14 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.80 (15 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
2.33 (15 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jewgienij Hluskow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Elguja Iashagashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kinast
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Kuzimski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Anton Kuzmienko
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dariusz Lechmyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Siergiej Luty
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Machlik jr.
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Mikołajczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Szczypior
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Szostek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szyc
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Trzebiatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Tuczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Wojaczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Łomakin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.10 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia typuj OGNIWO Sopot
24.10 (nd) godz.14:00 Posnania 24:37 ARKA Gdynia
17.10 (nd) godz.12:30 Edach Budowlani Lublin 36:29 ARKA Gdynia
02.10 (sob) ARKA Gdynia mecz odwołany Juvenia Kraków
25.09 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk 30:26 ARKA Gdynia
18.09 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 53:8 Awenta Pogoń Siedlce
04.09 (sob) godz.18:00 UpFitness Skra Warszawa 24:24 ARKA Gdynia
28.08 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 11:33 Orkan Sochaczew
21.08 (sob) godz.12:00 Master Pharm Łódź 32:17 ARKA Gdynia
19.06 (sob) godz.16:30 Master Pharm Łódź 83:7 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 6 6 0 0 285:94 30
2 Up Fitness Skra Warszawa 7 5 1 1 253:130 27
3 Orkan Sochaczew 7 5 0 2 229:130 25
4 LECHIA GDAŃSK 7 5 0 2 177:142 25
5 Edach Budowlani Lublin 7 4 0 3 193:171 22
6 Master Pharm Łódź 5 3 0 2 106:113 14
7 ARKA GDYNIA 7 2 1 4 194:188 14
8 Juvenia Kraków 7 2 0 5 117:216 10
9 Awenta Pogoń Siedlce 7 0 0 7 81:301 2
10 Posnania 6 0 0 5 110:260 0

Wyniki 7 kolejki:

  • Posnania Poznań - ARKA GDYNIA 27:34 (17:17)
  • Orkan Sochaczew - LECHIA GDAŃSK 36:8 (17:3)
  • OGNIWO SOPOT - Edach Budowlani Lublin 56:19 (21:7)
  • Master Pharm Łódź - Juvenia Kraków 20:13 (10:0)
  • Up Fitness Skra Warszawa - Awenta Pogoń Siedlce 54:8 (19:3)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki