Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 16%[41]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Juvenia Kraków
(TYP 2) 84%[221]
 
28.09 sob
godz. 15:00
12
:
35
Juvenia Kraków
Ekstraliga rugby. Lechia Gdańsk i Ogniwo Sopot wygrały, porażka Arki Gdynia Ekstraliga rugby. Lechia Gdańsk i Ogniwo Sopot wygrały, porażka Arki Gdynia 28 września 2019 (34 opinie)

Lechia Gdańsk pokonała u siebie Budowlanych Lublin 33:7 (14:7) na otwarcie 4....

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
4.00 (27 ocen)

Zawodnicy

Oskar Zypper
ocena
3.70 (23 oceny)
Paweł Gajowniczek
ocena
3.59 (22 oceny)
Vladyslav Adazhynyk
ocena
3.58 (19 ocen)
Maciej Żarczyński
ocena
3.57 (21 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
3.56 (18 ocen)
Giga Sherazadishvili
ocena
3.55 (20 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
3.55 (20 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
3.53 (17 ocen)
Patryk Siewert
ocena
3.53 (19 ocen)
Mateusz Rączkowski
ocena
3.50 (18 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
3.50 (18 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
3.50 (20 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
3.50 (18 ocen)
Wojciech Santowski
ocena
3.44 (18 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
3.42 (19 ocen)
Piotr Bojke
ocena
3.17 (18 ocen)
Aleksandr Łomakin
ocena
2.88 (24 oceny)
Szymon Sirocki
ocena
2.68 (25 ocen)
Jacek Wojaczek
ocena
2.05 (22 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jewgienij Hluskow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Mikołajczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Stępień
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Szostek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Ziętkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia mecz odwołany Master Pharm Łódź
18.10 (nd) godz.13:00 Sparta Jarocin mecz odwołany ARKA Gdynia
03.10 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 47:34 ARKA Gdynia
27.09 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 12:32 Orkan Sochaczew
19.09 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 16:15 ARKA Gdynia
13.09 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 38:17 Skra Warszawa
30.08 (nd) godz.13:00 Juvenia Kraków 17:23 ARKA Gdynia
22.08 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 27:26 Awenta Pogoń Siedlce
15.08 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 40:10 ARKA Gdynia
04.07 (sob) godz.18:30 Lechia Gdańsk 30:22 Arka Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Awenta Pogoń Siedlce  7 4 1 2 233:145 22
4 LECHIA GDAŃSK 8 4 0 4 201:182 20
5 Orkan Sochaczew 8 3 1 4 186:216 19
6 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
7 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 7 2 1 4 118:184 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 8 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
  • Orkan Sochaczew - Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego:
  • Edach Budowlani Lublin - OGNIWO SOPOT
  • ARKA GDYNIA - Master Pharm Rugby Łódź
  • Skra Warszawa - Sparta Jarocin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki