Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Budowlani Lublin
(TYP 1) 83%[204]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 17%[41]
 
17.11 nd
godz. 13:00
Budowlani Lublin
29
:
19
Rugby. Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 16:22, Budowlani Lublin - Arka Gdynia 29:19 Rugby. Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 16:22, Budowlani Lublin - Arka Gdynia 29:19 16 listopada 2019 (73 opinie)

Lechia Gdańsk uległa u siebie Ogniwu Sopot 16:22 (13:5) w ostatniej...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.00 (9 ocen)

Zawodnicy

Aleksandr Łomakin
ocena
3.22 (9 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
3.00 (11 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
2.91 (11 ocen)
Jewgienij Hluskow
ocena
2.78 (9 ocen)
Giga Sherazadishvili
ocena
2.70 (10 ocen)
Dymitr Bordowski
ocena
2.70 (10 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.70 (10 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
2.70 (10 ocen)
Giorgi Dzabakhidze
ocena
2.67 (9 ocen)
Wojciech Santowski
ocena
2.63 (8 ocen)
Mateusz Rączkowski
ocena
2.60 (10 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
2.60 (10 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
2.60 (10 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.60 (10 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
2.56 (9 ocen)
Oskar Kalina
ocena
2.56 (9 ocen)
Maciej Żarczyński
ocena
2.56 (9 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
2.50 (8 ocen)
Damian Stojowski
ocena
2.44 (9 ocen)
Tomasz Witt
ocena
2.44 (9 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
2.40 (10 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
2.33 (12 ocen)
Oskar Zypper
ocena
1.64 (11 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Vladyslav Adazhynyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Mikołajczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Wojaczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

13.06 (nd) godz.14:00 Sparta Jarocin typuj ARKA Gdynia
19.06 (sob) godz.16:30 Master Pharm Łódź typuj ARKA Gdynia
29.05 (sob) godz.18:30 ARKA Gdynia 20:38 Edach Budowlani Lublin
23.05 (nd) godz.12:50 Orkan Sochaczew 66:0 ARKA Gdynia
16.05 (nd) godz.13:00 ARKA Gdynia 25:21 LECHIA Gdańsk
01.05 (sob) godz.14:00 Skra Warszawa 67:7 bez publiczności ARKA Gdynia
10.04 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia 26:47 bez publiczności Juvenia Kraków
27.03 (sob) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:8 bez publiczności ARKA Gdynia
20.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:50 bez publiczności OGNIWO Sopot
06.03 (sob) godz.13:30 ARKA Gdynia 55:16 bez publiczności Sparta Jarocin

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 16 15 0 1 549:220 72
2 Master Pharm Łódź 17 14 1 2 564:235 68
3 Skra Warszawa 16 12 0 4 477:310 54
4 Awenta Pogoń Siedlce  16 7 1 8 467:356 42
5 Orkan Sochaczew 16 7 2 7 423:346 41
6 LECHIA GDAŃSK 16 6 1 9 395:432 36
7 Edach Budowlani Lublin 17 7 0 10 392:416 36
8 ARKA GDYNIA 16 5 0 11 346:577 24
9 Juvenia Kraków 16 4 1 11 276:472 23
10 Sparta Jarocin 16 1 0 15 221:763 4

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 17 kolejki:

  • Orkan Sochaczew - OGNIWO SOPOT (niedziela, godz. 11:50)
  • Sparta Jarocin - ARKA GDYNIA (niedziela, godz. 14)
  • LECHIA GDAŃSK - Awenta Pogoń Siedlce (niedziela, godz. 16)
  • Edach Budowlani Lublin - Master Pharm Łódź 7:16 (7:13)
  • Juvenia Kraków - Skra Warszawa (niedziela)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki