Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 4%[10]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
OGNIWO Sopot
(TYP 2) 96%[263]
 
08.03 nd
godz. 12:30
Rugby. Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 5:56 w inauguracji wiosennej ekstraligi Rugby. Arka Gdynia - Ogniwo Sopot 5:56 w inauguracji wiosennej ekstraligi 8 marca 2020 (31 opinii)

Ogniwo Sopot pokonało na NSR Arkę Gdynia 56:5 (28:5) w meczu inaugurującym...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.79 (14 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Tuczyński
ocena
3.17 (18 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
2.71 (7 ocen)
Tomasz Witt
ocena
2.64 (11 ocen)
Patryk Siewert
ocena
2.60 (10 ocen)
Dymitr Bordowski
ocena
2.60 (10 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
2.57 (14 ocen)
Oskar Kalina
ocena
2.55 (11 ocen)
Patryk Klein
ocena
2.55 (11 ocen)
Damian Stojowski
ocena
2.55 (11 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
2.54 (13 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
2.54 (13 ocen)
Mateusz Plichta
ocena
2.54 (13 ocen)
Maciej Żarczyński
ocena
2.53 (15 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
2.53 (17 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.50 (12 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
2.50 (12 ocen)
Oskar Cichosz
ocena
2.33 (15 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
2.31 (16 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
1.85 (13 ocen)
Oskar Zypper
ocena
1.81 (16 ocen)
Piotr Bojke
ocena
1.71 (14 ocen)
Mateusz Dąbrowski
ocena
1.44 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Vladyslav Adazhynyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Banaszek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giorgi Dzabakhidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jewgienij Hluskow
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Kołodziejczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Witalij Masandika
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Imanuel Micharo
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kamil Mikołajczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wieczesław Miziak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michoro Omunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jarosław Paszkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Półtorak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Radosław Rakowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wojciech Santowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giga Sherazadishvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Szablewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Wojaczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Zaradzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksandr Łomakin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.09 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk typuj ARKA Gdynia
02.10 (sob) ARKA Gdynia mecz odwołany Juvenia Kraków
16.10 (sob) Edach Budowlani Lublin ARKA Gdynia
23.10 (sob) Posnania ARKA Gdynia
30.10 (sob) ARKA Gdynia OGNIWO Sopot
18.09 (sob) godz.17:00 ARKA Gdynia 53:8 Awenta Pogoń Siedlce
04.09 (sob) godz.18:00 UpFitness Skra Warszawa 24:24 ARKA Gdynia
28.08 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 11:33 Orkan Sochaczew
21.08 (sob) godz.12:00 Master Pharm Łódź 32:17 ARKA Gdynia
19.06 (sob) godz.16:30 Master Pharm Łódź 83:7 ARKA Gdynia

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 3 3 0 0 117:41 15
2 LECHIA GDAŃSK 4 3 0 1 105:73 15
3 Up Fitness Skra Warszawa 4 2 1 1 121:94 13
4 Edach Budowlani Lublin 4 2 0 2 107:75 12
5 Master Pharm Łódź 2 2 0 0 63:41 10
6 Orkan Sochaczew 4 2 0 2 89:97 10
7 Juvenia Kraków 4 2 0 2 73:110 9
8 ARKA GDYNIA 4 1 1 2 105:95 7
9 Awenta Pogoń Siedlce  4 0 0 4 52:133 2
10 Posnania Poznań 3 0 0 3 53:126 0

Wyniki 4 kolejki:

  • Edach Budowlani Lublin - LECHIA GDAŃSK 29:17 (14:10)
  • ARKA GDYNIA - Awenta Pogoń Siedlce 53:8 (24:8)
  • OGNIWO SOPOT - Up Fitness Skra Warszawa 32:17 (18:10)
  • Posnania - Juvenia Kraków 16:38 (16:14)
  • Master Pharm Rugby Łódź - Orkan Sochaczew 33:24 (18:17)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki