Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 8%[17]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Master Pharm Łódź
(TYP 2) 91%[186]
 
27.02 sob
godz. 16:30
22
:
35
Master Pharm Łódź
Arka Gdynia - Master Pharm Łódź 22:35. Emocje na inaugurację wiosny w rugby Arka Gdynia - Master Pharm Łódź 22:35. Emocje na inaugurację wiosny w rugby 27 lutego 2021 (18 opinii)

Arka Gdynia przegrała u siebie z Master Pharm Łódź 22:35 (19:10) na...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
3.12 (26 ocen)

Zawodnicy

Anton Szaszero
ocena
3.72 (29 ocen)
Sam Hampson
ocena
3.63 (24 oceny)
Łukasz Szablewski
ocena
3.21 (19 ocen)
Oskar Zypper
ocena
3.07 (28 ocen)
Krystian Szopa
ocena
3.05 (22 oceny)
Dominik Mohyła
ocena
3.04 (23 oceny)
Mateusz Plichta
ocena
3.04 (23 oceny)
Arkadiusz Zdunek
ocena
3.04 (23 oceny)
Łukasz Kasperek
ocena
3.04 (24 oceny)
Kacper Krużycki
ocena
3.04 (26 ocen)
Patryk Steindl
ocena
3.00 (17 ocen)
Oskar Derwis
ocena
3.00 (20 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
3.00 (19 ocen)
Patryk Siewert
ocena
3.00 (18 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
3.00 (18 ocen)
Wieczesław Miziak
ocena
3.00 (21 ocen)
Maciej Żarczyński
ocena
3.00 (18 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
3.00 (23 oceny)
Piotr Bojke
ocena
2.96 (26 ocen)
Mateusz Dąbrowski
ocena
2.54 (24 oceny)
Jakub Kuzimski
ocena
2.53 (19 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Daniel Bartkowiak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dymitr Bordowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Giorgi Dzabakhidze
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Gajowniczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Grzenkowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Szymon Sirocki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dainius Tamoliunas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Wolszon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.05 (sob) Skra Warszawa ARKA Gdynia
15.05 (sob) ARKA Gdynia LECHIA Gdańsk
23.05 (nd) Orkan Sochaczew ARKA Gdynia
29.05 (sob) ARKA Gdynia Edach Budowlani Lublin
12.06 (sob) Sparta Jarocin ARKA Gdynia
10.04 (sob) godz.14:00 ARKA Gdynia 26:47 bez publiczności Juvenia Kraków
27.03 (sob) godz.11:00 Awenta Pogoń Siedlce 42:8 bez publiczności ARKA Gdynia
20.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 24:50 bez publiczności OGNIWO Sopot
06.03 (sob) godz.13:30 ARKA Gdynia 55:16 bez publiczności Sparta Jarocin
27.02 (sob) godz.16:30 ARKA Gdynia 22:35 bez publiczności Master Pharm Łódź

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Skra Warszawa 12 9 0 2 354:231 45
2 OGNIWO SOPOT 9 9 0 0 333:117 43
3 Master Pharm Łódź 11 8 1 2 385:165 42
4 Awenta Pogoń Siedlce  12 6 1 5 356:274 34
5 Edach Budowlani Lublin 11 5 0 6 276:272 27
6 LECHIA GDAŃSK 11 5 0 6 272:274 26
7 Orkan Sochaczew 11 4 1 6 235:276 23
8 ARKA GDYNIA 12 4 0 8 294:385 20
9 Juvenia Kraków 12 3 1 7 214:329 18
10 Sparta Jarocin 11 0 0 11 155:567 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 12 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - Juvenia Kraków 26:47 (14:21)
  • Orkan Sochaczew - LECHIA GDAŃSK (niedziela, godz. 12:50)
  • Sparta Jarocin - OGNIWO SOPOT (niedziela, godz. 14)
  • Edach Budowlani Lublin - Skra Warszawa 17:19 (3:14)
  • Master Pharm Rugby Łódź - Awenta Pogoń Siedlce 49:10 (17:3)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki