• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Juvenia Kraków
(TYP 1) 23%[50]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 77%[167]
 
15.05 nd
godz. 16:00
Juvenia Kraków
52
:
28
Rugby. Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 23:38, Juvenia Kraków - Arka Gdynia 52:28 Rugby. Lechia Gdańsk - Ogniwo Sopot 23:38, Juvenia Kraków - Arka Gdynia 52:28 15 maja 2022 (29 opinii)

Ogniwo Sopot pokonało Lechię Gdańsk 38:23 (24:9) w trójmiejskich derbach...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.93 (27 ocen)

Zawodnicy

Anton Szaszero
ocena
3.10 (29 ocen)
Phillip Botha
ocena
3.04 (26 ocen)
Elden Shoeman
ocena
3.04 (26 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
3.04 (27 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
2.93 (28 ocen)
Karol Lipski
ocena
2.93 (27 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
2.93 (27 ocen)
Rafał Ziętkowski
ocena
2.93 (27 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
2.93 (27 ocen)
Mykoła Karasewicz
ocena
2.92 (26 ocen)
Krystian Szopa
ocena
2.92 (26 ocen)
Oskar Derwis
ocena
2.92 (26 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
2.92 (26 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
2.92 (26 ocen)
Paweł Grzenkowicz
ocena
2.86 (28 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.85 (27 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.70 (27 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.69 (29 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
2.68 (28 ocen)
Dawid Banaszek
ocena
2.68 (31 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Zvikomborero Chirume
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Michalak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dominik Mohyła
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederick Ngoza
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Ołoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sandro Papunashvili
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Plichta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Devon Pretorius
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Przerwa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Steindl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dainius Tamoliunas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Arkadiusz Zdunek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.08 (nd) godz.14:00 LECHIA Gdańsk typuj ARKA Gdynia
11.06 (sob) godz.16:00 OGNIWO Sopot 13:26 ARKA Gdynia
04.06 (sob) godz.13:00 ARKA Gdynia 57:26 Posnania
29.05 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 30:17 Edach Budowlani Lublin
15.05 (nd) godz.16:00 Juvenia Kraków 52:28 ARKA Gdynia
08.05 (nd) godz.14:00 ARKA Gdynia 22:22 LECHIA Gdańsk
24.04 (nd) godz.16:00 Awenta Pogoń Siedlce 32:20 ARKA Gdynia
16.04 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 19:45 Up Fitness Skra Warszawa
03.04 (nd) godz.15:30 Orkan Sochaczew 48:26 ARKA Gdynia
12.03 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 26:28 Master Pharm Łódź

Tabela końcowa

Rugby - Ekstraliga
M Z R P Bilans Pkt.
1 Orkan Sochaczew
2 OGNIWO SOPOT
3 Up Fitness Skra Warszawa
4 LECHIA GDAŃSK
5 Edach Budowlani Lublin
6 Master Pharm Łódź
7 ARKA GDYNIA
8 Juvenia Kraków
9 Awenta Pogoń Siedlce 
10 Posnania Poznań
  • Mecz o trzecie miejsce:
  • LECHIA GDAŃSK - Up Fitness Skra Warszawa 6:26 (6:6)
  • Finał:
  • OGNIWO SOPOT - Orkan Sochaczew 16:17 (10:10)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki