• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 14%[21]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Edach Budowlani Lublin
(TYP 2) 85%[125]
 
27.08 sob
godz. 15:00
6
:
17
Edach Budowlani Lublin
Arka Gdynia - Edach Budowlani Lublin 6:17 w meczu rzutów karnych Arka Gdynia - Edach Budowlani Lublin 6:17 w meczu rzutów karnych 27 sierpnia 2022 (23 opinie)

Arka Gdynia przegrała u siebie zespołem Edach Budowlani Lublin 6:17 (6:11) w...

Trener

Dariusz Komisarczuk
ocena
2.89 (19 ocen)

Zawodnicy

Kacper Krużycki
ocena
3.11 (19 ocen)
Sandro Papunashvili
ocena
3.06 (17 ocen)
Paweł Gajowniczek
ocena
3.05 (19 ocen)
Krystian Szopa
ocena
2.95 (22 oceny)
Oskar Derwis
ocena
2.95 (20 ocen)
Adam Litwińczuk
ocena
2.95 (19 ocen)
Łukasz Kasperek
ocena
2.95 (19 ocen)
Nikodem Stosik
ocena
2.94 (18 ocen)
Karol Lipski
ocena
2.94 (18 ocen)
Mateusz Szyc
ocena
2.94 (18 ocen)
Arkadiusz Zdunek
ocena
2.94 (18 ocen)
Mykoła Karasewicz
ocena
2.94 (17 ocen)
Dominik Mohyła
ocena
2.94 (17 ocen)
Daniel Bartkowiak
ocena
2.94 (17 ocen)
Marcin Wolszon
ocena
2.94 (16 ocen)
Wieczesław Miziak
ocena
2.94 (16 ocen)
Paweł Grzenkowicz
ocena
2.82 (17 ocen)
Jakub Kuzimski
ocena
2.79 (19 ocen)
Piotr Bojke
ocena
2.67 (18 ocen)
Dawid Banaszek
ocena
2.65 (20 ocen)
Szymon Sirocki
ocena
2.61 (18 ocen)
Oskar Zypper
ocena
2.56 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Zvikomborero Chirume
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Cichosz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Dzięcielski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Dąbrowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Oskar Kalina
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Kałduński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Klein
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Leman
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Machnio
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Michalak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Frederick Ngoza
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Ołoś
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Paluszewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Plichta
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Podolski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Devon Pretorius
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Przerwa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Kazimierz Raszpunda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Rączkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Siewert
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Steindl
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Damian Stojowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dainius Tamoliunas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Tomasz Witt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marceli Zielony
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Ziętkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

08.04 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia typuj Posnania
23.04 (nd) godz.14:00 Juvenia Kraków typuj ARKA Gdynia
30.04 (nd) godz.14:00 ARKA Gdynia typuj Awenta Pogoń Siedlce
07.05 (nd) godz.12:30 Orkan Sochaczew typuj ARKA Gdynia
20.05 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia typuj OGNIWO Sopot
01.04 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 10:28 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki
25.03 (sob) godz.14:00 Edach Budowlani Lublin 40:7 ARKA Gdynia
19.11.2022 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia 12:57 UP Fitness Skra Warszawa
13.11.2022 (nd) godz.16:00 OGNIWO Sopot 43:3 ARKA Gdynia
23.10.2022 (nd) godz.14:00 ARKA Gdynia 5:115 Orkan Sochaczew

Tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 12 10 1 1 497:150 52
2 OGNIWO SOPOT 12 10 0 2 515:152 49
3 Edach Budowlani Lublin 11 8 1 2 295:167 41
4 Orkan Sochaczew 11 7 0 4 535:209 35
5 LECHIA GDAŃSK 10 5 0 5 332:291 26
6 Juvenia Kraków 11 3 0 8 249:344 17
7 ARKA GDYNIA 11 2 0 10 184:492 10
8 Awenta Pogoń Siedlce  10 2 0 8 110:438 9
9 Up Fitness Skra Warszawa 10 6 0 4 367:159 8
10 Posnania Poznań 12 1 0 11 151:859 5

W sezonie zasadniczym każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zmierzą się następnie o złoto, a dwie kolejne o brąz. Gospodarzem meczów o medale będą zespoły wyżej klasyfikowane w tabeli.
Nikt nie spada bezpośrednią. Ostatnia drużyna gra baraż z mistrzem I ligi. Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po rundzie zasadniczej.

Wyniki 12 kolejki:

  • Posnania - OGNIWO SOPOT 0:108 (0:54)
  • ARKA GDYNIA - Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 10:28 (3:21)
  • Awenta Pogoń Siedlce - LECHIA GDAŃSK (niedziela, godz. 12)
  • Juvenia Kraków - Edach Budowlani Lublin (niedziela)
  • Orkan Sochaczew - Skra Warszawa (nie odbył się, gdy uprawomocni się decyzja o trzeci walkowerze dla Skry ta drużyna zostanie wycofana z rozgrywek)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki