Arka Gdynia - Juvenia Kraków 34:26. Sensacyjna wygrana z liderem na start rundy
23 marca 2024
(8 opinii)Terminarz
29.06 (sob)
g.12:30
|
LECHIA Gdańsk | 27:22 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
23.06 (nd)
g.13:00
|
ARKA Gdynia | 75:15 | Pogoń-Awenta Siedlce | ||||
16.06 (nd)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 20:24 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
08.06 (sob)
g.17:30
|
ARKA Gdynia | 50:29 | Pogoń - Awenta Siedlce | ||||
25.05 (sob)
g.13:00
|
Pogoń - Awenta Siedlce | 15:31 | ARKA Gdynia | ||||
18.05 (sob)
g.17:00
|
ARKA Gdynia | 81:18 | Orkan Sochaczew | ||||
04.05 (sob)
g.15:00
|
Posnania | 17:53 | ARKA Gdynia | ||||
28.04 (nd)
g.14:00
|
Pogoń Awenta Siedlce | 10:27 | ARKA Gdynia | ||||
20.04 (sob)
g.14:00
|
ARKA Gdynia | 21:18 | Master Pharm Budowlani Łódź | ||||
13.04 (sob)
g.18:00
|
ARKA Gdynia | 106:0 | AZS AWF Warszawa | ||||
07.04 (nd)
g.16:00
|
ARKA Gdynia | 16:9 | LECHIA Gdańsk | LIVE! | |||
16.03 (sob)
g.14:00
|
ARKA Gdynia | 71:12 | Czarni Pruszcz Gdański | ||||
09.03 (sob)
g.15:00
|
LECHIA Gdańsk | 19:32 | ARKA Gdynia | ||||
17.11 (sob)
g.13:00
|
Orkan Sochaczew | 21:36 | ARKA Gdynia | ||||
10.11 (sob)
g.13:00
|
Budowlani Lublin | 23:24 | ARKA Gdynia | ||||
21.10 (nd)
g.13:30
|
ARKA Gdynia | 61:7 | Posnania | ||||
13.10 (sob)
g.15:00
|
ARKA Gdynia | 38:5 | Pogoń-Awenta Siedlce | ||||
06.10 (sob)
g.13:00
|
ARKA Gdynia | 32:3 | OGNIWO Sopot | ||||
29.09 (sob)
g.15:00
|
Budowlani Łódź | 33:27 | ARKA Gdynia | ||||
22.09 (sob)
g.18:00
|
LECHIA Gdańsk | 47:25 | ARKA Gdynia | LIVE! | |||
15.09 (sob)
g.13:00
|
AZS AWF Warszawa | 0:88 | ARKA Gdynia | ||||
26.08 (nd)
g.12:00
|
ARKA Gdynia | 61:15 | Budowlani Lublin |
Tabela końcowa
Rugby - Ekstraliga
Końcowa tabela sezonu 2012/13 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | ||||||
2 | Arka Gdynia | ||||||
3 | Master Pharm Budowlani Łódź | ||||||
4 | Pogoń-Awenta Siedlce | ||||||
5 | Budowlani Lublin | ||||||
6 | Posnania | ||||||
7 | Orkan Sochaczew | ||||||
8 | AZS AWF Warszawa |
- FINAŁ:
- ARKA GDYNIA - LECHIA GDAŃSK 20:24 (14:12)
- o 3. miejsce
- Master Pharm Budowlani Łódź - Pogoń-Awenta Siedlce 13:12 (3:7)
- o 5. miejsce
- Budowlani Lublin - Posnania 37:7 (18:7)
- o 7. miejsce
- Orkan Sochaczew - AZS AWF Warszawa 27:7 (7:7) i 56:15 (42:3)
- AZS AWF został zdegradowany
- Finał I ligi
- OGNIWO SOPOT - Juvenia Kraków 32:19 (15:0) i 39:19 (13:5)
- OGNIWO awansowało do ekstraligi
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
ARKA GDYNIA
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
LECHIA GDAŃSK
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 | |
Pogoń-Awenta Siedlce
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Master Pharm Budowlani Łódź
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Finał | |
---|---|
ARKA GDYNIA
zwycięzca półfinału 1
|
20 |
LECHIA GDAŃSK
zwycięzca półfinału 2
|
24 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Dawid Banaszek
ocena
4.94(33 oceny) -
Gabriel Junior Sipapate
ocena
4.77(30 ocen) -
Łukasz Szostek (Trener)
ocena
4.72(29 ocen)
Najbliższe spotkanie
data meczu: 13.04.2024
Awenta Pogoń Siedlce
:
ARKA Gdynia
mecz ligowy
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. BOGUSŁAW BOHL | 11 | 28 | 81.8% |
2. Beata Xxxv | 11 | 28 | 81.8% |
3. Zygmunt Bębenek | 11 | 28 | 72.7% |
4. Radosław Dymkowski | 11 | 27 | 90.9% |
5. Jan Tyb57 | 10 | 27 | 90% |
Relacje LIVE
-
7 listopada 2015, godz. 12:00
-
13 września 2014, godz. 18:30
-
13 kwietnia 2014, godz. 15:00