• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Basket 90 Gdynia
(TYP 1) 88%[269]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
(TYP 2) 12%[37]
 
14.01 nd
godz. 18:00
74
:
64
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
Ważne zwycięstwo koszykarek Basketu Ważne zwycięstwo koszykarek Basketu 14 stycznia 2018 (8 opinii)

Koszykarki Basketu 90 Gdynia pokonały w 15. kolejce Energa Basket Ligi Kobiet...

Trener

Gundars Vetra
ocena
3.14 (35 ocen)

Zawodnicy

Amalia Rembiszewska
ocena
4.27 (41 ocen)
Aneta Kotnis
ocena
4.08 (40 ocen)
Victoria Jankoska
ocena
4.07 (41 ocen)
Jelena Skerović
ocena
4.00 (40 ocen)
Aldona Morawiec
ocena
3.89 (37 ocen)
Kahleah Copper
ocena
3.79 (38 ocen)
Sofija Aleksandravicius
ocena
3.27 (37 ocen)
Chantelle Handy
ocena
1.78 (36 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Anna Jakubiuk
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Anna Makurat
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Podgórna
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Karolina Stawińska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kristine Vitola
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

05.10 (sob) VBW Gdynia typuj PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp.
10.10 (czw) godz.19:30 Alba Berlin typuj VBW Gdynia
16.03 (sob) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 80:77 Ślęza Wrocław
13.03 (śro) godz.18:00 Ślęza Wrocław 56:62 VBW ARKA Gdynia
07.03 (czw) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 66:73 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
05.03 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 74:72 VBW ARKA Gdynia
29.02 (czw) godz.20:00 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 71:75 VBW ARKA Gdynia
27.02 (wt) godz.20:00 VBW ARKA Gdynia 75:64 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
20.02 (wt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 101:69 MKS Pruszków
17.02 (sob) godz.18:00 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz 66:93 VBW ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 KGHM BC Polkowice
2 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp.
3 VBW Arka Gdynia
4 Ślęza Wrocław
5 MB Zagłębie Sosnowiec
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
7 Enea AZS Politechnika Poznań
8 Energa Polski Cukier Toruń
9 Polonia Warszawa
10 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz
11 MKS Pruszków
  • ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
  • Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
  • VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
  • półfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
  • o 3. miejsce (mecz i rewanż)
  • VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
  • finał (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki