Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Botas SK
(TYP 1) 86%[225]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 14%[37]
 
25.09 śr
godz. 17:00
Botas SK
72
:
88
Botas SK - Arka Gdynia 72:88. Koszykarki bliżej awansu do Euroligi Botas SK - Arka Gdynia 72:88. Koszykarki bliżej awansu do Euroligi 25 września 2019 (20 opinii)

Koszykarki Arki Gdynia pokonały na wyjeździe Botas SK 88:72 (20:9, 21:18,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
5.08 (13 ocen)

Zawodnicy

Maryja Papowa
ocena
5.64 (14 ocen)
Barbora Balintova
ocena
5.64 (14 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
5.50 (14 ocen)
Angelika Slamova
ocena
5.36 (14 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
5.21 (14 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
5.00 (14 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.43 (14 ocen)
Anna Wińkowska
ocena
1.67 (3 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Rebecca Allen
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Joanna Grymek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marie Gulich
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Paulina Misiek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Julia Niemojewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.01 (czw) godz.20:15 Spar Citylift Girona typuj ARKA Gdynia
25.01 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj AZS Uniwersytet Gdański
28.01 (wt) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Sopron Basket
01.02 (sob) godz.18:00 CosinusMED Widzew Łódź typuj ARKA Gdynia
03.02 (pon) godz.20:10 ARKA Gdynia typuj PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
19.01 (nd) godz.16:00 CCC Polkowice 73:83 po dogrywce ARKA Gdynia
18.01 (sob) godz.17:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 65:70 ARKA Gdynia
15.01 (śr) godz.18:00 ARKA Gdynia 52:80 Fenerbahce Stambuł LIVE!
12.01 (nd) godz.19:00 CCC Polkowice 61:65 ARKA Gdynia
08.01 (śr) godz.20:00 BLMA Montpellier 85:79 ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 13 13 0 989:739 26
2 Artego Bydgoszcz 14 11 3 1077:885 25
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13 10 3 1109:917 23
4 CCC Polkowice 14 9 5 1061:879 23
5 Ślęza Wrocław 13 8 5 903:765 21
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13 8 5 932:866 21
7 Wisła Kraków 13 7 6 867:863 20
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 14 6 8 918:1064 20
9 CosinusMED Widzew Łódź 14 3 11 948:1070 17
10 Enea AZS Poznań 14 3 11 864:1067 17
11 Energa Toruń 13 3 10 801:1038 16
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 14 0 14 793:1109 14

Wyniki 14 kolejki:

  • CCC Polkowice - ARKA GDYNIA 61:65 (17:12, 13:19, 12:14, 19:20)
  • Energa Toruń - DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 57:48 (17:13, 10:18, 17:5, 13:12)
  • CosinusMED Widzew Łódź - AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 78:67 (18:8, 21:24, 22:15, 17:20)
  • Enea AZS Poznań - Ślęza Wrocław 41:72 (12:19, 12:14, 6:26, 11:13)
  • Artego Bydgoszcz - Wisła Krakó 76:69 (18:18, 19:14, 21:17, 18:20)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 88:65 (16:13, 29:14, 30:25, 13:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki