Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Lyon Asvel
(TYP 1) 84%[243]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 16%[45]
 
05.12 czw
godz. 20:00
Lyon Asvel
71
:
87
Lyon Asvel - Arka Gdynia 71:87. Najwyższe zwycięstwo w Eurolidze Lyon Asvel - Arka Gdynia 71:87. Najwyższe zwycięstwo w Eurolidze 5 grudnia 2019 (54 opinie)

Arka Gdynia wygrała na wyjeździe z francuskim Lyon Asvel 87:71 (16:17, 26:20,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
5.21 (19 ocen)

Zawodnicy

Maryja Papowa
ocena
5.86 (22 oceny)
Barbora Balintova
ocena
5.86 (22 oceny)
Marie Gulich
ocena
5.57 (21 ocen)
Angelika Slamova
ocena
5.47 (19 ocen)
Rebecca Allen
ocena
5.45 (20 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
5.40 (20 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
5.05 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Joanna Grymek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Paulina Misiek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Julia Niemojewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Kamila Podgórna
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Amalia Rembiszewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Anna Wińkowska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.01 (sob) godz.17:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin/ PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów typuj ARKA Gdynia
23.01 (czw) godz.18:00 Spar Citylift Girona typuj ARKA Gdynia
25.01 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj AZS Uniwersytet Gdański
28.01 (wt) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Sopron Basket
01.02 (sob) godz.18:00 CosinusMED Widzew Łódź typuj ARKA Gdynia
15.01 (śr) godz.18:00 ARKA Gdynia 52:80 Fenerbahce Stambuł LIVE!
12.01 (nd) godz.19:00 CCC Polkowice 61:65 ARKA Gdynia
08.01 (śr) godz.20:00 BLMA Montpellier 85:79 ARKA Gdynia
21.12 (sob) godz.18:00 Energa Toruń 44:66 ARKA Gdynia
18.12 (śr) godz.18:00 ARKA Gdynia 47:74 Familia Schio LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 13 13 0 989:739 26
2 Artego Bydgoszcz 14 11 3 1077:885 25
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 13 10 3 1109:917 23
4 CCC Polkowice 14 9 5 1061:879 23
5 Ślęza Wrocław 13 8 5 903:765 21
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 13 8 5 932:866 21
7 Wisła Kraków 13 7 6 867:863 20
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 14 6 8 918:1064 20
9 CosinusMED Widzew Łódź 14 3 11 948:1070 17
10 Enea AZS Poznań 14 3 11 864:1067 17
11 Energa Toruń 13 3 10 801:1038 16
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 14 0 14 793:1109 14

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki