Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 87%[168]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Familia Schio
(TYP 2) 12%[24]
 
18.12 śr
godz. 18:00
47
:
74
Familia Schio
Arka Gdynia - Familia Schio 47:74. Najwyższa porażka w Eurolidze koszykarek Arka Gdynia - Familia Schio 47:74. Najwyższa porażka w Eurolidze koszykarek LIVE! 18 grudnia 2019 (37 opinii)

Arka Gdynia przegrała u siebie z włoską Familią Schio 47:74 (14:17, 13:16,...

Trener

Gundars Vetra
ocena
3.13 (16 ocen)

Zawodnicy

Marissa Kastanek
ocena
4.72 (18 ocen)
Angelika Slamova
ocena
4.56 (18 ocen)
Paulina Misiek
ocena
4.50 (18 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.06 (17 ocen)
Maryja Papowa
ocena
4.06 (18 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
3.82 (17 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
3.82 (17 ocen)
Barbora Balintova
ocena
3.67 (18 ocen)
Marie Gulich
ocena
3.29 (17 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Rebecca Allen
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Joanna Grymek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Julia Niemojewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Anna Wińkowska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.02 (sob) godz.17:00 Wisła Kraków typuj ARKA Gdynia
04.03 (śr) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
07.03 (sob) godz.19:00 Enea AZS Poznań typuj ARKA Gdynia
14.03 (sob) godz.18:10 ARKA Gdynia typuj Artego Bydgoszcz
26.02 (śr) godz.17:00 Dynamo Kursk 64:58 ARKA Gdynia
22.02 (sob) godz.18:30 ARKA Gdynia 101:48 DGT Politechnika Gdańska LIVE!
20.02 (czw) godz.18:00 ARKA Gdynia 82:92 Lyon Asvel
16.02 (nd) godz.16:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 79:81 po dogrywce ARKA Gdynia
13.02 (czw) godz.20:10 ARKA Gdynia 70:62 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
01.02 (sob) godz.18:00 CosinusMED Widzew Łódź 72:84 ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 18 18 0 1418:1083 36
2 Artego Bydgoszcz 18 15 3 1417:1154 33
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 18 14 4 1494:1225 32
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 18 12 6 1329:1240 30
5 CCC Polkowice 18 11 7 1371:1158 29
6 KS Ślęza Wrocław 18 10 8 1247:1111 28
7 Wisła Kraków 18 9 9 1182:1177 27
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 18 7 11 1169:1421 25
9 CosinusMED Widzew Łódź 18 4 14 1248:1389 22
10 Enea AZS Poznań 18 4 14 1085:1376 22
11 Energa Toruń 18 3 15 1112:1416 21
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 18 1 17 1096:1418 19

W sezonie zasadniczym każdy z każdym mecz i rewanż. Drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w play-off. Pozostałe kończą rozgrywki, a zespół z 12. miejsca jest degradowany.

Wyniki 18 kolejki:

  • ARKA GDYNIA - DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 101:48 (25:16, 26:10, 22:9, 28:13)
  • AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI - Wisła Kraków 71:60 (22:13, 10:15, 17:13, 22:19)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp - Enea AZS Poznań 85:42 (12:14, 29:11, 24:11, 20:6)
  • CosinusMED Widzew Łódź - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 81:89 (19:19, 23:25, 12:22, 27:23)
  • Energa Toruń - Artego Bydgoszcz 76:94 (15:21, 21:26, 19:25, 21:22)
  • CCC Polkowice - Ślęza Wrocław 84:76 (23:14, 19:18, 12:19, 30:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki