Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 99%[277]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 2) 0%[1]
 
25.01 sob
godz. 18:00
93
:
83
AZS Uniwersytet Gdański
Arka Gdynia - AZS UG Gdańsk 93:83 w trójmiejskich derbach koszykarek Arka Gdynia - AZS UG Gdańsk 93:83 w trójmiejskich derbach koszykarek 25 stycznia 2020 (39 opinii)

Arka Gdynia wygrała w trójmiejskich derbach koszykarek z AZS Uniwersytetem...

Trener

Gundars Vetra
ocena
3.90 (29 ocen)

Zawodnicy

Rebecca Allen
ocena
4.76 (38 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.70 (37 ocen)
Barbora Balintova
ocena
4.56 (34 oceny)
Marissa Kastanek
ocena
4.42 (33 oceny)
Angelika Slamova
ocena
4.25 (32 oceny)
Sonja Greinacher
ocena
3.90 (31 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
3.30 (30 ocen)
Paulina Misiek
ocena
3.22 (32 oceny)

Zawodniczki rezerwowe

Joanna Grymek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marie Gulich
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Maryja Papowa
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

01.12 (wt) godz.18:00 LDLC ASVEL Lyon 89:57 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
03.12 (czw) godz.15:00 Fenerbahce Stambuł typuj bez publiczności VBW ARKA Gdynia
04.12 (pt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj bez publiczności ZVVZ USK Praga
09.12 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj CCC Polkowice
12.12 (sob) Basket 25 Bydgoszcz VBW ARKA Gdynia
01.12 (wt) godz.18:00 LDLC ASVEL Lyon 89:57 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
25.11 (śr) godz.18:00 Ślęza Wrocław 60:78 bez publiczności VBW ARKA Gdynia
21.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 99:62 bez publiczności Enea AZS Poznań
28.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 103:53 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
24.10 (sob) godz.18:00 Energa Toruń 52:106 bez publiczności VBW ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 CCC Polkowice 7 7 0 638:417 14
3 Basket Bydgoszcz 8 6 2 621:554 14
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 7 5 2 559:471 12
5 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 7 4 3 542:536 11
6 Ślęza Wrocław 7 3 4 527:505 10
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 7 3 4 518:549 10
8 Enea AZS Poznań 7 2 5 480:512 9
9 CTL Zagłębie Sosnowiec 6 2 4 462:474 8
10 GTK GDYNIA 8 0 8 481:705 8
11 Energa Toruń 8 0 8 376:757 8

Wyniki 8 kolejki:

  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Energa Toruń 96:54 (29:13, 18:16, 24:14, 25:11)
  • Ślęza Wrocław - VBW ARKA GDYNIA 60:78 (18:19, 10:24, 13:28, 19:7)
  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 76:85 (11:23, 23:18, 23:25, 19:19)
  • CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz 100:77 (26:20, 29:24, 22:16, 23:17)
  • Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 56:62 (14:16, 10:17, 21:14, 11:15)
  • Pauzuje: CTL Zagłębie Sosnowiec

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki