Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Spar Citylift Girona
(TYP 1) 83%[218]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 17%[44]
 
23.01 czw
godz. 20:15
Spar Citylift Girona
70
:
68
Spar Citylift Girona - Arka Gdynia 70:68 w Eurolidze. Hala w Hiszpanii zalana wodą Spar Citylift Girona - Arka Gdynia 70:68 w Eurolidze. Hala w Hiszpanii zalana wodą wideo 23 stycznia 2020 (30 opinii)

Koszykarki Arki Gdynia przegrały na wyjeździe z zespołem Spar Citylift Girona...

Trener

Gundars Vetra
ocena
4.08 (12 ocen)

Zawodnicy

Rebecca Allen
ocena
5.00 (17 ocen)
Barbora Balintova
ocena
4.81 (16 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
4.50 (14 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
4.27 (15 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.20 (15 ocen)
Angelika Slamova
ocena
3.80 (15 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
3.29 (14 ocen)
Paulina Misiek
ocena
3.00 (15 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Joanna Grymek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marie Gulich
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Julia Niemojewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Maryja Papova
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Anna Wińkowska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.02 (czw) godz.18:00 Lyon Asvel typuj ARKA Gdynia
22.02 (sob) godz.18:30 ARKA Gdynia typuj DGT Politechnika Gdańska LIVE!
26.02 (śr) godz.18:00 Dynamo Kursk typuj ARKA Gdynia
29.02 (sob) godz.17:00 Wisła Kraków typuj ARKA Gdynia
04.03 (śr) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
16.02 (nd) godz.16:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 79:81 po dogrywce ARKA Gdynia
13.02 (czw) godz.20:10 ARKA Gdynia 70:62 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
01.02 (sob) godz.18:00 CosinusMED Widzew Łódź 72:84 ARKA Gdynia
28.01 (wt) godz.18:00 ARKA Gdynia 67:77 Sopron Basket LIVE!
25.01 (sob) godz.18:00 ARKA Gdynia 93:83 AZS Uniwersytet Gdański

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 17 17 0 1317:1035 34
2 Artego Bydgoszcz 17 14 3 1323:1078 31
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17 13 4 1409:1183 30
4 Ślęza Wrocław 17 10 7 1171:1027 27
5 CCC Polkowice 16 10 6 1227:1014 26
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 16 10 6 1165:1092 26
7 Wisła Kraków 16 8 8 1054:1046 24
8 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 17 7 10 1121:1320 24
9 CosinusMED Widzew Łódź 17 4 13 1167:1300 21
10 Enea AZS Poznań 17 4 13 1043:1291 21
11 Energa Toruń 16 3 13 969:1247 19
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 17 0 17 1025:1358 17

Wyniki 17 kolejki:

  • DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA - AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 73:70 (27:15, 17:18, 16:20, 13:17)
  • Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - ARKA GDYNIA 79:81 (12:17, 19:17, 27:19, 12:17, d. 9:11)
  • Artego Bydgoszcz - CosinusMED Widzew Łódź 77:69 (24:18, 18:13, 26:23, 9:15)
  • Enea AZS Poznań - Energa Toruń 54:52 (19:18, 13:8, 11:12, 11:14)
  • Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 65:75 (17:16, 17:18, 19:19, 12:22)
  • poniedziałek
  • Wisła Kraków - CCC Polkowice

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki