Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Spar Citylift Girona
(TYP 1) 83%[218]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 17%[44]
 
23.01 czw
godz. 20:15
Spar Citylift Girona
70
:
68
Spar Citylift Girona - Arka Gdynia 70:68 w Eurolidze. Hala w Hiszpanii zalana wodą Spar Citylift Girona - Arka Gdynia 70:68 w Eurolidze. Hala w Hiszpanii zalana wodą wideo 23 stycznia 2020 (30 opinii)

Koszykarki Arki Gdynia przegrały na wyjeździe z zespołem Spar Citylift Girona...

Trener

Gundars Vetra
ocena
4.08 (12 ocen)

Zawodnicy

Rebecca Allen
ocena
5.00 (17 ocen)
Barbora Balintova
ocena
4.81 (16 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
4.50 (14 ocen)
Marissa Kastanek
ocena
4.27 (15 ocen)
Amalia Rembiszewska
ocena
4.20 (15 ocen)
Angelika Slamova
ocena
3.80 (15 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
3.29 (14 ocen)
Paulina Misiek
ocena
3.00 (15 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Joanna Grymek
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marie Gulich
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Julia Niemojewska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Maryja Papowa
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.09 (śr) ARKA Gdynia Basket Bydgoszcz
14.03 (sob) godz.18:10 ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany Artego Bydgoszcz
07.03 (sob) godz.19:00 Enea AZS Poznań 77:107 ARKA Gdynia
04.03 (śr) godz.18:00 ARKA Gdynia 73:42 Ślęza Wrocław
29.02 (sob) godz.17:00 Wisła Kraków 57:67 ARKA Gdynia
26.02 (śr) godz.17:00 Dynamo Kursk 64:58 ARKA Gdynia
22.02 (sob) godz.18:30 ARKA Gdynia 101:48 DGT Politechnika Gdańska LIVE!
20.02 (czw) godz.18:00 ARKA Gdynia 82:92 Lyon Asvel
16.02 (nd) godz.16:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 79:81 po dogrywce ARKA Gdynia
13.02 (czw) godz.20:10 ARKA Gdynia 70:62 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 0 0 0 0:0 0
2 CCC Polkowice 0 0 0 0:0 0
3 CTL Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0:0 0
4 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 0 0 0 0:0 0
5 Enea AZS Poznań 0 0 0 0:0 0
6 Energa Toruń 0 0 0 0:0 0
7 GTK ARKA GDYNIA 0 0 0 0:0 0
8 KS Basket 25 Bydgoszcz 0 0 0 0:0 0
9 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 0 0 0 0:0 0
10 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 0 0 0 0:0 0
11 Ślęza Wrocław 0 0 0 0:0 0
12 VBW ARKA GDYNIA 0 0 0 0:0 0

Aktualna kadra Arki