Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 1) 98%[226]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
(TYP 2) 1%[3]
 
07.10 śr
godz. 18:00
95
:
72
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 95:72. Niszcząca ostatnia kwarta VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 95:72. Niszcząca ostatnia kwarta 7 października 2020 (20 opinii)

VBW Arka Gdynia pokonała drużynę PolskaStefaInwestycji Enea Gorzów 95:72...

Trener

Gundars Vetra
ocena
3.53 (19 ocen)

Zawodnicy

Laura Miskiniene
ocena
4.00 (22 oceny)
Alice Kunek
ocena
3.95 (22 oceny)
Marissa Kastanek
ocena
3.95 (22 oceny)
Angelika Slamova
ocena
3.83 (23 oceny)
Barbora Balintova
ocena
3.82 (22 oceny)
Artemis Spanou
ocena
3.71 (21 ocen)
Sonja Greinacher
ocena
3.55 (22 oceny)
Amalia Rembiszewska
ocena
3.50 (22 oceny)
Kamila Podgórna
ocena
3.14 (21 ocen)
Magdalena Szymkiewicz
ocena
2.95 (22 oceny)

Poza składem

Aldona Morawiec
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.10 (śr) godz.19:00 Galatasaray Stambuł typuj VBW ARKA Gdynia
24.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj Beretta Familia Schio
02.11 (wt) godz.20:00 Basket Landes typuj VBW ARKA Gdynia
06.11 (sob) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia typuj Ślęza Wrocław
16.10 (sob) godz.17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec 87:74 VBW ARKA Gdynia
13.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 71:86 Sopron Basket
10.10 (nd) godz.15:00 VBW ARKA Gdynia 79:63 Polonia Warszawa
06.10 (śr) godz.17:00 Dynamo Kursk 86:76 VBW ARKA Gdynia
03.10 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 70:40 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice 3 3 0 255:203 6
2 VBW ARKA GDYNIA 3 2 1 223:190 5
3 Ślęza Wrocław 3 2 1 214:183 5
4 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 3 2 1 232:207 5
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 3 2 1 202:200 5
6 CTL Zagłębie Sosnowiec 3 2 1 234:252 5
7 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 2 2 0 138:118 4
8 Polonia Warszawa 3 0 3 214:246 3
9 GTK GDYNIA 3 0 3 171:228 3
10 Enea AZS Politechnika Poznań 2 0 2 168:175 2
11 Energa Toruń 2 0 2 122:171 2

Wyniki 3 kolejki:

  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 66:80 (8:15, 25:30, 16:25, 17:10)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW ARKA GDYNIA 87:74 (26:16, 20:25, 20:18, 21:15
  • Polonia Warszawa - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 73:84 (22:20, 16:17, 19:27, 16:20)
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - BC Polkowice 62:77 (14:23, 21:26, 16:16, 11:12)
  • Energa Toruń - Ślęza Wrocław 77:92 (16:20, 27:21, 11:27, 23:24)
  • Pauza: Enea AZS Politechnika Poznań

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki