• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 1) 33%[68]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
VBW ARKA Gdynia
(TYP 2) 66%[135]
 
04.12 nd
godz. 18:00
Ślęza Wrocław
72
:
76
Ślęza Wrocław - VBW Arka Gdynia 72:76. Koszykarki wygrały wojnę nerwów Ślęza Wrocław - VBW Arka Gdynia 72:76. Koszykarki wygrały wojnę nerwów 4 grudnia 2022 (14 opinii)

VBW Arka Gdynia wygrała na wyjeździe ze Ślęzą Wrocław 76:72 (21:22, 16:15,...

Trener

Jelena Skerović
ocena
4.58 (19 ocen)

Zawodnicy

Marissa Kastanek
ocena
5.05 (19 ocen)
Jasmine Thomas
ocena
5.00 (19 ocen)
Haley Górecki
ocena
4.94 (18 ocen)
Julia Niemojewska
ocena
4.83 (18 ocen)
Kristina Higgins
ocena
4.79 (19 ocen)
Kamila Borkowska
ocena
4.71 (21 ocen)
Nathalie Fontaine
ocena
4.63 (19 ocen)
Alicja Żytkowska
ocena
4.58 (19 ocen)
Kamila Podgórna
ocena
4.45 (20 ocen)
Magdalena Szymkiewicz
ocena
4.40 (20 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Agata Dobrowolska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Tatiana Jurkevicius
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Justyna Rudzka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Angelika Slamova
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

15.02 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia typuj MB Zagłębie Sosnowiec
18.02 (sob) godz.17:00 Enea AZS Politechnika Poznań typuj VBW ARKA Gdynia
24.02 (pt) Polski Cukier AZS UMCS Lublin typuj VBW ARKA Gdynia
04.03 (sob) Polski Cukier AZS UMCS Lublin typuj VBW ARKA Gdynia
01.04 (sob) ARKA Gdynia typuj GKS Katowice
28.01 (sob) godz.15:00 VBW ARKA Gdynia 58:78 Ślęza Wrocław
22.01 (nd) godz.15:00 Polonia Warszawa 87:78 VBW ARKA Gdynia
15.01 (nd) godz.17:00 VBW ARKA Gdynia 95:69 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń
12.01 (czw) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 72:91 LDLC ASVEL Féminin
08.01 (nd) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 81:54 VBW ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 17 16 1 1428:1128 33
2 BC Polkowice 16 13 3 1395:1040 29
3 VBW ARKA GDYNIA 17 10 7 1294:1116 27
4 Enea AZS Politechnika Poznań 17 9 8 1253:1227 26
5 MB Zagłębie Sosnowiec 16 10 6 1142:1143 26
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 16 9 7 1174:1124 25
7 Polonia Warszawa 16 8 8 1147:1212 24
8 Ślęza Wrocław 16 7 9 1201:1176 23
9 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń 17 6 11 1277:1343 23
10 MKS Pruszków 18 2 16 1115:1567 20
11 Polskie Przetwory Basket Bydgoszcz 16 1 15 1038:1388 17

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-10 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz I Ligi.

Wyniki 19 kolejki:

  • VBW ARKA GDYNIA - MB Zagłębie Sosnowiec (środa, 15 lutego, godz. 15)
  • MKS Pruszków - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 82:66 (19:15, 29:16, 20:23, 14:12)
  • środa, 15 lutego
  • BC Polkowice - Polonia Warszawa
  • Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz - Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń
  • Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Ślęza Wrocław
  • pauza: Enea AZS Politechnika Poznań
  • Mecz awansem z 21. kolejki:
  • Polonia - Energa (sobota, 4 lutego)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki