• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
LOTOS Gdynia
(TYP 1) 98%[264]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Inea AZS Poznań
(TYP 2) 2%[5]
 
17.12 sob
godz. 13:00
85
:
45
Inea AZS Poznań
Dobry trening przed starciem z Wisłą Dobry trening przed starciem z Wisłą 17 grudnia 2011 (9 opinii)

Koszykarki Lotosu Gdynia "planowo" wygrały w sobotę z ostatnią ekipą polskiej...

Trener

Javier Fort Puente
ocena
3.88 (8 ocen)

Zawodnicy

Aneika Henry
ocena
4.58 (12 ocen)
Geraldine Robert
ocena
4.17 (12 ocen)
Ivana Jalcova
ocena
3.89 (9 ocen)
Adrijana Knezević
ocena
3.73 (11 ocen)
Ines Ajanović
ocena
3.56 (9 ocen)
Jolene Anderson
ocena
3.56 (9 ocen)
Justyna Żurowska
ocena
3.40 (10 ocen)
Marzena Marciniak
ocena
3.14 (7 ocen)
Kinga Bandyk
ocena
3.11 (9 ocen)
Magdalena Kaczmarska
ocena
2.89 (9 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Dominika Duraj
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Małgorzata Misiuk
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Natalie Plumbi
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

16.03 (sob) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 80:77 Ślęza Wrocław
13.03 (śro) godz.18:00 Ślęza Wrocław 56:62 VBW ARKA Gdynia
07.03 (czw) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 66:73 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
05.03 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 74:72 VBW ARKA Gdynia
29.02 (czw) godz.20:00 Polski Cukier AZS UMCS Lublin 71:75 VBW ARKA Gdynia
27.02 (wt) godz.20:00 VBW ARKA Gdynia 75:64 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
20.02 (wt) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 101:69 MKS Pruszków
17.02 (sob) godz.18:00 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz 66:93 VBW ARKA Gdynia
14.02 (śro) godz.19:00 KGHM BC Polkowice 89:91 po dogrywce VBW ARKA Gdynia
02.02 (pt) godz.17:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 73:68 VBW ARKA Gdynia

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 KGHM BC Polkowice
2 PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp.
3 VBW Arka Gdynia
4 Ślęza Wrocław
5 MB Zagłębie Sosnowiec
6 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
7 Enea AZS Politechnika Poznań
8 Energa Polski Cukier Toruń
9 Polonia Warszawa
10 Basket Ekstraklasa Bydgoszcz
11 MKS Pruszków
  • ćwierćfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Energa Polski Cukier Toruń 2:0
  • Ślęza Wrocław - MB Zagłębie Sosnowiec 2:1
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Enea AZS Politechnika Poznań 2:0
  • VBW ARKA GDYNIA - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:0
  • półfinały (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - Ślęza Wrocław 2:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - VBW ARKA GDYNIA 2:0
  • o 3. miejsce (mecz i rewanż)
  • VBW ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 142:133 (62:56 i 80:77)
  • finał (do dwóch zwycięstw)
  • KGHM BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 2:0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki