• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
27.04 (pt) g.18:30
Energa Toruń 77:67 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.04 (czw) g.18:00
LOTOS Gdynia 85:72 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.04 (nd) g.17:00
Energa Toruń 83:74 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.04 (sob) g.15:00
LOTOS Gdynia 78:85 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.04 (śro) g.17:45
CCC Polkowice 72:65 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.04 (nd) g.19:00
LOTOS Gdynia 72:61 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.04 (sob) g.16:30
LOTOS Gdynia 85:77 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.04 (czw) g.18:00
CCC Polkowice 76:66 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.04 (śro) g.18:00
CCC Polkowice 73:49 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.04 (nd) g.17:00
LOTOS Gdynia 78:62 Matizol Lider Pruszków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.03 (sob) g.15:00
Matizol Lider Pruszków 60:55 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.03 (śro) g.18:00
LOTOS Gdynia 87:63 Matizol Lider Pruszków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.03 (sob) g.16:30
Inea AZS Poznań 63:59 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.03 (śro) g.18:00
LOTOS Gdynia 77:67 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (pon) g.17:45
LOTOS Gdynia 83:84 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.03 (śro) g.18:00
LOTOS Gdynia 95:62 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (nd) g.17:45
mecz pucharowy Wisła Can-Pack Kraków 81:76 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (sob) g.17:30
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 94:85 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.02 (sob) g.15:00
LOTOS Gdynia 81:61 KSSSE AZS PWSZ Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (śro) g.18:00
LOTOS Gdynia 102:64 ROW Rybnik przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (czw) g.17:30
LOTOS Gdynia 82:53 Tęcza Leszno przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (sob) g.18:00
Odra Brzeg 44:95 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (śro) g.17:45
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 66:102 ZVVZ USK Praga przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.01 (sob) g.17:00
LOTOS Gdynia 98:61 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.01 (śro) g.18:00
mecz pucharowy VICI Aistes Kowno 60:74 Lotos Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (nd) g.16:15
Matizol Lider Pruszków 63:77 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.01 (czw) g.17:45
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 80:94 Galatasaray Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.01 (sob) g.14:00
LOTOS Gdynia 88:60 MUKS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.01 (śro) g.20:00
mecz pucharowy Bourges Basket 65:49 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.01 (sob) g.18:00
ŁKS Siemens AGD Łódź 59:72 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (śro) g.17:30
LOTOS Gdynia 73:78 Wisła Can-Pack przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.12 (sob) g.13:00
LOTOS Gdynia 85:45 Inea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (śro) g.20:00
mecz pucharowy Ros Casares Walencja 84:70 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (nd) g.17:00
Energa Toruń 89:79 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.12 (czw) g.17:45
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 71:87 Seat Gyor przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.12 (sob) g.17:45
CCC Polkowice 54:62 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (śro) g.14:00
mecz pucharowy UMMC Jekaterinburg 79:56 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (pt) g.18:30
Widzew Łódź 52:85 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (śro) g.18:00
mecz pucharowy ZVVZ USK Praga 82:77 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (nd) g.18:00
KSSSE AZS PWSZ Gorzów 81:63 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.11 (czw) g.17:45
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 97:80 Vici Aistes Kowno przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.11 (pt) g.17:30
ROW Rybnik 56:77 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (śro) g.19:00
Galatasaray Stambuł 77:71 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (nd) g.18:00
Tęcza Leszno 51:73 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.11 (czw) g.17:45
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 71:67 Bourges Basket przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (nd) g.14:00
LOTOS Gdynia 94:44 Odra Brzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.10 (czw) g.17:45
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 72:90 Ros Casares Walencja przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.10 (nd) g.16:30
Artego Bydgoszcz 53:78 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (czw) g.18:00
mecz pucharowy Seat Gyor 86:76
po dogrywce
LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (nd) g.14:00
LOTOS Gdynia 94:68 Matizol Lider Pruszków przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.10 (śro) g.17:45
mecz pucharowy LOTOS Gdynia 57:68 UMMC Jekaterinburg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.10 (sob) g.16:00
MUKS Poznań 51:88 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.10 (śro) g.18:00
LOTOS Gdynia 85:57 ŁKS Siemens AGD Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
01.10 (sob) g.18:00
Wisła Can-Pack Kraków 67:54 LOTOS Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
Końcowa tabela sezonu 2011/2012
1 Wisła Can - Pack Kraków
2 CCC Polkowice
3 Energa Toruń
4 Lotos Gdynia
5 Matizol Lider Pruszków
6 KK Row Rybnik
7 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski
8 ŁKS Siemens AGD Łódź
9 Artego Bydgoszcz
10 Widzew Łódź
11 MKS Tęcza Leszno
12 Odra Brzeg
13 MUKS Poznań
14 INEA AZS Poznań
Ćwierćfinały
Wisła Can-Pack Kraków
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Energa Toruń
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
CCC Polkowice
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
LOTOS GDYNIA
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
ŁKS Siemens AGD Łódź
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
ROW Rybnik
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Matizol Lider Pruszków
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Energa Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
LOTOS GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 4
2
Finał
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca półfinału 1
4
CCC Polkowice
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

data meczu: 05.10.2024

VBW Gdynia
:
PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wlkp.
mecz ligowy

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Zdzisław Werner 36 88 83.3%
2. Radosław Dymkowski 36 85 80.6%
3. Izabela Dymkowska 36 83 83.3%
4. Marek Węgrzynowski 35 83 80%
5. Miś Brązuś 35 81 80%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »