Terminarz
17.03 (nd)
g.18:30
|
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | 50:77 | Artego Bydgoszcz | ||||
03.03 (nd)
g.16:00
|
Artego Bydgoszcz | 84:65 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
02.03 (sob)
g.16:00
|
Artego Bydgoszcz | 90:63 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
20.02 (śro)
g.19:00
|
Artego Bydgoszcz | 80:76 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
16.02 (sob)
g.17:45
|
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia |
74:79
po dogrywce |
Artego Bydgoszcz | ||||
06.02 (śro)
g.19:00
|
Matizol Lider Pruszków | 58:56 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
02.02 (sob)
g.17:45
|
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | 64:72 | CCC Polkowice | LIVE! | |||
27.01 (nd)
g.17:00
|
Energa Toruń | 92:58 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
19.01 (sob)
g.18:30
|
Wisła Can-Pack Kraków | 83:59 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
12.01 (sob)
g.16:00
|
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | 64:88 | KSSSE AZS PWSZ Gorzów | ||||
09.01 (śro)
g.18:15
|
Gold Wings Brokers GTK Gdynia | 42:79 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
15.12 (sob)
g.16:00
|
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | 80:61 | AZS OPTeam Rzeszów | ||||
12.12 (śro)
g.18:00
|
EKO Energy Hit Kobylnica | 45:115 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
07.12 (pt)
g.15:30
|
PTK Pabianice | 47:68 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
01.12 (sob)
g.16:00
|
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | 89:83 | Widzew Łódź | ||||
28.11 (śro)
g.17:30
|
AZS OPTeam Rzeszów | 62:64 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
17.11 (sob)
g.16:00
|
Artego Bydgoszcz | 79:63 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
10.11 (sob)
g.16:00
|
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | 55:62 | Matizol Lider Pruszków | ||||
04.11 (nd)
g.17:45
|
CCC Polkowice | 73:42 | CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | ||||
27.10 (sob)
g.16:00
|
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | 74:84 | Energa Toruń | ||||
24.10 (śro)
g.18:00
|
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia | 72:59 | PTK Pabianice | ||||
20.10 (sob)
g.16:00
|
BI Gdynia | 67:73 | Wisła Can-Pack Kraków | LIVE! | |||
17.10 (śro)
g.18:00
|
KSSSE AZS PWSZ Gorzów | 74:58 | BI Gdynia | ||||
01.10 (pon)
g.18:00
|
Widzew Łódź | 72:78 | BI Gdynia | ||||
30.09 (nd)
g.17:00
|
ROW Rybnik | 66:59 | BI Gdynia |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
Końcowa tabela sezonu 2012/13 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CCC Polkowice | ||||||
2 | Wisła Can-Pack Kraków | ||||||
3 | Artego Bydgoszcz | ||||||
4 | Energa Toruń | ||||||
5 | Matizol Lider Pruszków | ||||||
6 | KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. | ||||||
7 | Centrum Wzgórze Gdynia | ||||||
8 | Widzew Łódź | ||||||
9 | AZS OPTeam Rzeszów | ||||||
10 | PTK Pabianice |
- Finał
- CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków 4-0
- o 3. miejsce
- Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 3-2
- o miejsca 5-8
- meczów nie rozgrywano, drużyny, które przegrały w pierwszej rundzie play-off, zostały sklasyfikowane na podstawie miejsc zajętych w sezonie zasadniczym
- o 9. miejsce
- PTK Pabianice - AZS OPTeam Rzeszów 57:57 i 56:60
- Z rozgrywek Ford Germaz Esktraklasy nie spada żadna drużyna.
- Awans z I ligi zdobyły zespoły: MKS PWSZ Konin i Wilki Morskie Szczecin
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CCC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Energa Toruń
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Artego Bydgoszcz
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Wisła Can-Pack Kraków
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
Widzew Łódź
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Matizol Lider Pruszków
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
CENTRUM WZGÓRZE GDYNIA
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
Artego Bydgoszcz
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
1 | |
Energa Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
3 |
Finał | |
---|---|
CCC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
|
4 |
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca półfinału 2
|
0 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Kamila Borkowska
ocena z sezonu
4.36(1217 ocen) -
Barbora Wrzesiński
ocena z sezonu
4.36(1083 oceny) -
Bożena Puter
ocena z sezonu
4.34(1152 oceny)
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Zdzisław Werner | 36 | 88 | 83.3% |
2. Radosław Dymkowski | 36 | 85 | 80.6% |
3. Izabela Dymkowska | 36 | 83 | 83.3% |
4. Marek Węgrzynowski | 35 | 83 | 80% |
5. Miś Brązuś | 35 | 81 | 80% |
Relacje LIVE
-
30 stycznia 2022, godz. 16:00
-
27 października 2021, godz. 18:00
-
18 kwietnia 2021, godz. 18:00