Terminarz

Sezon:
17.03 (nd) g.18:30
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia 50:77 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (nd) g.16:00
Artego Bydgoszcz 84:65 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (sob) g.16:00
Artego Bydgoszcz 90:63 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.02 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Artego Bydgoszcz 80:76 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (sob) g.17:45
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia 74:79
po dogrywce
Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.02 (śr) g.19:00
Matizol Lider Pruszków 58:56 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (sob) g.17:45
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia 64:72 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
27.01 (nd) g.17:00
Energa Toruń 92:58 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (sob) g.18:30
Wisła Can-Pack Kraków 83:59 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.01 (sob) g.16:00
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia 64:88 KSSSE AZS PWSZ Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (śr) g.18:15
mecz pucharowy Gold Wings Brokers GTK Gdynia 42:79 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (sob) g.16:00
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia 80:61 AZS OPTeam Rzeszów przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy EKO Energy Hit Kobylnica 45:115 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (pt) g.15:30
PTK Pabianice 47:68 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.16:00
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia 89:83 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (śr) g.17:30
AZS OPTeam Rzeszów 62:64 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (sob) g.16:00
Artego Bydgoszcz 79:63 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (sob) g.16:00
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia 55:62 Matizol Lider Pruszków przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.11 (nd) g.17:45
CCC Polkowice 73:42 CENTRUM WZGÓRZE Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (sob) g.16:00
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia 74:84 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (śr) g.18:00
CENTRUM WZGÓRZE Gdynia 72:59 PTK Pabianice przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (sob) g.16:00
BI Gdynia 67:73 Wisła Can-Pack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.10 (śr) g.18:00
KSSSE AZS PWSZ Gorzów 74:58 BI Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (pon) g.18:00
Widzew Łódź 72:78 BI Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.09 (nd) g.17:00
ROW Rybnik 66:59 BI Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Końcowa tabela sezonu 2012/13
1 CCC Polkowice
2 Wisła Can-Pack Kraków
3 Artego Bydgoszcz
4 Energa Toruń
5 Matizol Lider Pruszków
6 KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
7 CENTRUM WZGÓRZE GDYNIA
8 Widzew Łódź
9 AZS OPTeam Rzeszów
10 PTK Pabianice
  • Finał
  • CCC Polkowice - Wisła Can-Pack Kraków 4-0
  • o 3. miejsce
  • Artego Bydgoszcz - Energa Toruń 3-2
  • o miejsca 5-8
  • meczów nie rozgrywano, drużyny, które przegrały w pierwszej rundzie play-off, zostały sklasyfikowane na podstawie miejsc zajętych w sezonie zasadniczym
  • o 9. miejsce
  • PTK Pabianice - AZS OPTeam Rzeszów 57:57 i 56:60
  • Z rozgrywek Ford Germaz Esktraklasy nie spada żadna drużyna.
  • Awans z I ligi zdobyły zespoły: MKS PWSZ Konin i Wilki Morskie Szczecin
Ćwierćfinały
CCC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Toruń
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Artego Bydgoszcz
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Wisła Can-Pack Kraków
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Widzew Łódź
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Matizol Lider Pruszków
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
CENTRUM WZGÓRZE GDYNIA
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Artego Bydgoszcz
zwycięzca ćwierćfinału 3
1
Energa Toruń
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca ćwierćfinału 4
3
Finał
CCC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
4
Wisła Can-Pack Kraków
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 25.11.2020 godz. 18:00

Ślęza Wrocław
:
VBW ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

2%

4 typowania

x

0%

0 typowań

2

98%

169 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sufcia Jagularownia 8 19 100%
2. Radosław Kalkowski 8 19 100%
3. Krzysztof Szyszko 8 19 100%
4. Arkadiusz Grzegorczyk 8 19 100%
5. Stanisław Magdaleński 8 19 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »