Terminarz

Sezon:
06.03 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia typuj BC Polkowice
03.03 (czw) g.18:30
Ślęza Wrocław typuj VBW ARKA Gdynia
26.02 (sob) g.18:00
Enea AZS Politechnika Poznań typuj VBW ARKA Gdynia
23.02 (śr) g.17:00
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz typuj VBW Arka Gdynia
19.02 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia typuj Energa Toruń
16.02 (śr) g.17:00
VBW Arka Gdynia typuj CTL Zagłębie Sosnowiec
12.02 (sob)
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin VBW ARKA Gdynia
05.02 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia typuj GTK Gdynia
01.02 (wt) g.18:00
VBW ARKA Gdynia typuj Spar Girona
26.01 (śr) g.17:00
Fenerbahce Stambuł typuj VBW ARKA Gdynia
22.01 (sob) g.17:30
mecz pucharowy Beretta Famila Schio typuj VBW ARKA Gdynia
19.01 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia typuj Basket Landes
30.12 (czw) g.18:00
Polonia Warszawa 60:89 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.12 (nd) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 62:59 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (wt) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 76:75 Galatasaray Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (nd) g.17:00
BC Polkowice 71:59 VBW Arka Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.12 (czw) g.19:15
mecz pucharowy Sopron Basket 67:40 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 90:50 Enea AZS Politechnika Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 64:67 Dynamo Kursk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.12 (nd) g.19:00
Energa Toruń 63:100 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (śr) g.19:15
mecz pucharowy Spar Girona 80:70 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 97:50 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 70:87 Fenerbahce Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (sob) g.17:00
GTK Gdynia 60:91 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 71:73 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (wt) g.20:00
mecz pucharowy Basket Landes 79:70 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 71:67 Beretta Famila Schio przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.10 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 89:70 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Galatasaray Stambuł 71:60 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (sob) g.17:00
CTL Zagłębie Sosnowiec 87:74 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 71:86 Sopron Basket przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (nd) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 79:63 Polonia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (śr) g.17:00
mecz pucharowy Dynamo Kursk 86:76 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.10 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 70:40 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (śr) g.18:00
mecz pucharowy BC Polkowice 77:72 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Ślęza Wrocław 14 10 4 1064:995 24
2 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 15 9 6 1137:1076 24
3 BC Polkowice 12 10 2 1000:812 22
4 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 12 10 2 901:788 22
5 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 14 8 6 1037:1034 22
6 VBW ARKA GDYNIA 12 8 4 968:749 20
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 13 6 7 998:1064 19
8 Polonia Warszawa 12 6 6 923:973 18
9 Enea AZS Politechnika Poznań 13 2 11 897:988 15
10 Energa Toruń 13 2 11 848:1051 15
11 GTK GDYNIA 14 1 13 822:1065 15

Wyniki 16 kolejki:

  • Polonia Warszawa - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz 80:88 (20:26, 21:18, 20:20, 19:24)
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CTL Zagłębie Sosnowiec 87:71 (25:19, 21:19, 25:17, 16:16)
  • niedziela
  • BC Polkowice - Ślęza Wrocław
  • pauza: VBW ARKA GDYNIA
  • Mecze odwołane z powodu zakażeń koronawirusem:
  • Enea AZS Politechnika Poznań - GTK GDYNIA
  • Energa Toruń - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 19.01.2022 godz. 18:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

16%

22 typowania

x

0%

0 typowań

2

84%

112 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Maciej Żurawski 23 45 82.6%
2. Marek Lamczyk 23 43 78.3%
3. Izabela Dymkowska 23 42 78.3%
4. Pawel Drzewiecki 23 41 78.3%
5. Amorgamor Szyszak 22 41 77.3%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »