• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
12.04 (wt) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 63:69 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.04 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 83:55 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (sob) g.16:00
VBW ARKA Gdynia 96:102
po dwóch dogrywkach
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.03 (nd) g.16:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 65:56 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (sob) g.18:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 68:54 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (sob) g.17:00
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 60:84 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.03 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 72:63 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (sob) g.17:30
VBW ARKA Gdynia 73:58 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (sob) g.19:00
VBW ARKA Gdynia 78:81
po dogrywce
BC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.03 (śr) g.18:30
Ślęza Wrocław 57:78 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (sob) g.18:00
Enea AZS Politechnika Poznań 56:86 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (śr) g.17:00
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 79:88 VBW Arka Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 94:47 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (śr) g.17:00
VBW Arka Gdynia 86:71 CTL Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.02 (nd) g.18:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 61:57 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.02 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 88:38 GTK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 65:78 Spar Girona przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (nd) g.16:00
mecz pucharowy BC Polkowice 78:70 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.01 (sob) g.16:30
mecz pucharowy Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 65:81 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.01 (śr) g.18:30
mecz pucharowy Fenerbahce Stambuł 87:67 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (sob) g.19:30
mecz pucharowy Beretta Famila Schio 75:61 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 74:87 Basket Landes przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.12 (czw) g.18:00
Polonia Warszawa 60:89 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.12 (nd) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 62:59 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (wt) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 76:75 Galatasaray Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (nd) g.17:00
BC Polkowice 71:59 VBW Arka Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.12 (czw) g.19:15
mecz pucharowy Sopron Basket 67:40 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.12 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 90:50 Enea AZS Politechnika Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 64:67 Dynamo Kursk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.12 (nd) g.19:00
Energa Toruń 63:100 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (śr) g.19:15
mecz pucharowy Spar Girona 80:70 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 97:50 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 70:87 Fenerbahce Stambuł przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (sob) g.17:00
GTK Gdynia 60:91 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.11 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 71:73 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (wt) g.20:00
mecz pucharowy Basket Landes 79:70 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 71:67 Beretta Famila Schio przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.10 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 89:70 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Galatasaray Stambuł 71:60 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.10 (sob) g.17:00
CTL Zagłębie Sosnowiec 87:74 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (śr) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 71:86 Sopron Basket przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.10 (nd) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 79:63 Polonia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.10 (śr) g.17:00
mecz pucharowy Dynamo Kursk 86:76 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.10 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 70:40 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.09 (śr) g.18:00
mecz pucharowy BC Polkowice 77:72 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice
2 Polski Cukier Pszczółka AZS UMCS Lublin
3 VBW ARKA GDYNIA
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
5 Ślęza Wrocław
6 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz
7 Polonia Warszawa
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Enea AZS Politechnika Poznań
10 Energa Toruń
11 GTK GDYNIA
  • Ćwierćfinały:
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 3:0
  • BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 3:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:1
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Polonia Warszawa 3:0
  • Półfinały:
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - VBW ARKA GDYNIA 0:3
  • BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 3:0
  • Dwumecz o 3. miejsce:
  • VBW ARKA GDYNIA - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 83:55
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski - VBW ARKA GDYNIA 63:69
  • Finał:
  • BC Polkowice - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3:0
  • Spadek do I ligi: GTK Gdynia
Ćwierćfinały
BC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
VBW ARKA Gdynia
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
CTL Zagłębie Sosnowiec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Ślęza Wrocław
5 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Polonia Warszawa
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
BC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
VBW Arka Gdynia
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
BC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
3
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 08.10.2022 godz. 18:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

99%

136 typowań

x

0%

1 typowanie

2

1%

1 typowanie

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Henryk Urban 1 4 100%
2. Małgorzata Starzyńska 1 4 100%
3. Aneta Starzyńska 1 4 100%
4. Andrzej Starzyński 1 4 100%
5. Krzysztof Ogonowski 1 4 100%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »