Terminarz
12.04 (wt)
g.18:00
|
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski | 63:69 | VBW ARKA Gdynia | ||||
09.04 (sob)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 83:55 | PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski | ||||
02.04 (sob)
g.16:00
|
VBW ARKA Gdynia |
96:102
po dwóch dogrywkach |
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin | ||||
27.03 (nd)
g.16:00
|
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 65:56 | VBW ARKA Gdynia | ||||
26.03 (sob)
g.18:00
|
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 68:54 | VBW ARKA Gdynia | ||||
19.03 (sob)
g.17:00
|
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz | 60:84 | VBW ARKA Gdynia | ||||
13.03 (nd)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 72:63 | Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz | ||||
12.03 (sob)
g.17:30
|
VBW ARKA Gdynia | 73:58 | Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz | ||||
05.03 (sob)
g.19:00
|
VBW ARKA Gdynia |
78:81
po dogrywce |
BC Polkowice | ||||
02.03 (śro)
g.18:30
|
Ślęza Wrocław | 57:78 | VBW ARKA Gdynia | ||||
26.02 (sob)
g.18:00
|
Enea AZS Politechnika Poznań | 56:86 | VBW ARKA Gdynia | ||||
23.02 (śro)
g.17:00
|
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz | 79:88 | VBW Arka Gdynia | ||||
19.02 (sob)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 94:47 | Energa Toruń | ||||
16.02 (śro)
g.17:00
|
VBW Arka Gdynia | 86:71 | CTL Zagłębie Sosnowiec | ||||
13.02 (nd)
g.18:00
|
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin | 61:57 | VBW ARKA Gdynia | ||||
05.02 (sob)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 88:38 | GTK Gdynia | ||||
02.02 (śro)
g.18:00
|
VBW ARKA Gdynia | 65:78 | Spar Girona | ||||
30.01 (nd)
g.16:00
|
BC Polkowice | 78:70 | VBW ARKA Gdynia | LIVE! | |||
29.01 (sob)
g.16:30
|
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz | 65:81 | VBW ARKA Gdynia | ||||
26.01 (śro)
g.18:30
|
Fenerbahce Stambuł | 87:67 | VBW ARKA Gdynia | ||||
22.01 (sob)
g.19:30
|
Beretta Famila Schio | 75:61 | VBW ARKA Gdynia | ||||
19.01 (śro)
g.18:00
|
VBW ARKA Gdynia | 74:87 | Basket Landes | ||||
30.12 (czw)
g.18:00
|
Polonia Warszawa | 60:89 | VBW ARKA Gdynia | ||||
26.12 (nd)
g.18:00
|
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | 62:59 | VBW ARKA Gdynia | ||||
21.12 (wt)
g.18:00
|
VBW ARKA Gdynia | 76:75 | Galatasaray Stambuł | ||||
19.12 (nd)
g.17:00
|
BC Polkowice | 71:59 | VBW Arka Gdynia | ||||
16.12 (czw)
g.19:15
|
Sopron Basket | 67:40 | VBW ARKA Gdynia | ||||
11.12 (sob)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 90:50 | Enea AZS Politechnika Poznań | ||||
08.12 (śro)
g.18:00
|
VBW ARKA Gdynia | 64:67 | Dynamo Kursk | ||||
05.12 (nd)
g.19:00
|
Energa Toruń | 63:100 | VBW ARKA Gdynia | ||||
01.12 (śro)
g.19:15
|
Spar Girona | 80:70 | VBW ARKA Gdynia | ||||
28.11 (nd)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 97:50 | Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin | ||||
24.11 (śro)
g.18:00
|
VBW ARKA Gdynia | 70:87 | Fenerbahce Stambuł | ||||
20.11 (sob)
g.17:00
|
GTK Gdynia | 60:91 | VBW ARKA Gdynia | ||||
06.11 (sob)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 71:73 | Ślęza Wrocław | ||||
02.11 (wt)
g.20:00
|
Basket Landes | 79:70 | VBW ARKA Gdynia | ||||
27.10 (śro)
g.18:00
|
VBW ARKA Gdynia | 71:67 | Beretta Famila Schio | LIVE! | |||
24.10 (nd)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 89:70 | Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz | ||||
20.10 (śro)
g.19:00
|
Galatasaray Stambuł | 71:60 | VBW ARKA Gdynia | ||||
16.10 (sob)
g.17:00
|
CTL Zagłębie Sosnowiec | 87:74 | VBW ARKA Gdynia | ||||
13.10 (śro)
g.18:00
|
VBW ARKA Gdynia | 71:86 | Sopron Basket | ||||
10.10 (nd)
g.15:00
|
VBW ARKA Gdynia | 79:63 | Polonia Warszawa | ||||
06.10 (śro)
g.17:00
|
Dynamo Kursk | 86:76 | VBW ARKA Gdynia | ||||
03.10 (nd)
g.17:00
|
VBW ARKA Gdynia | 70:40 | PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów | ||||
29.09 (śro)
g.18:00
|
BC Polkowice | 77:72 | VBW ARKA Gdynia |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BC Polkowice | ||||||
2 | Polski Cukier Pszczółka AZS UMCS Lublin | ||||||
3 | VBW Arka Gdynia | ||||||
4 | PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. | ||||||
5 | Ślęza Wrocław | ||||||
6 | Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz | ||||||
7 | Polonia Warszawa | ||||||
8 | CTL Zagłębie Sosnowiec | ||||||
9 | Enea AZS Politechnika Poznań | ||||||
10 | Energa Toruń | ||||||
11 | Gtk Gdynia |
- Ćwierćfinały:
- VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 3:0
- BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 3:0
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:1
- Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Polonia Warszawa 3:0
- Półfinały:
- Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - VBW ARKA GDYNIA 0:3
- BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 3:0
- Dwumecz o 3. miejsce:
- VBW ARKA GDYNIA - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 83:55
- PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski - VBW ARKA GDYNIA 63:69
- Finał:
- BC Polkowice - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3:0
- Spadek do I ligi: GTK Gdynia
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
VBW ARKA Gdynia
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
CTL Zagłębie Sosnowiec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Ślęza Wrocław
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
Polonia Warszawa
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
BC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
3 | |
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
VBW Arka Gdynia
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
0 |
Finał | |
---|---|
BC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
|
3 |
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca półfinału 2
|
0 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Kamila Borkowska
ocena z sezonu
4.36(1217 ocen) -
Barbora Wrzesiński
ocena z sezonu
4.36(1083 oceny) -
Bożena Puter
ocena z sezonu
4.34(1152 oceny)
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Zdzisław Werner | 36 | 88 | 83.3% |
2. Radosław Dymkowski | 36 | 85 | 80.6% |
3. Izabela Dymkowska | 36 | 83 | 83.3% |
4. Marek Węgrzynowski | 35 | 83 | 80% |
5. Miś Brązuś | 35 | 81 | 80% |
Relacje LIVE
-
30 stycznia 2022, godz. 16:00
-
27 października 2021, godz. 18:00
-
18 kwietnia 2021, godz. 18:00