Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 71%[231]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Limoges CSP
(TYP 2) 28%[92]
 
31.10 śr
godz. 20:00
87
:
78
Limoges CSP
Koszykarze Arki Gdynia wygrali pierwszy raz w Eurocup Koszykarze Arki Gdynia wygrali pierwszy raz w Eurocup LIVE! 31 października 2018 (24 opinie)

Koszykarze Arki Gdynia pokonali na własnym boisku Limoges CSP 87:78 (24:10,...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
3.61 (28 ocen)

Zawodnicy

Josh Bostic
ocena
4.24 (29 ocen)
Marcel Ponitka
ocena
3.94 (32 oceny)
Robert Upshaw
ocena
3.94 (31 ocen)
James Florence
ocena
3.93 (30 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
3.83 (29 ocen)
Adam Łapeta
ocena
3.66 (29 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
3.58 (31 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
3.48 (29 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
3.42 (31 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
3.38 (29 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Filip Dylewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza typuj bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj bez publiczności Polski Cukier Toruń
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra typuj ASSECO ARKA Gdynia
28.02 (nd) Enea Astoria Bydgoszcz ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr) ASSECO ARKA Gdynia Zastal Enea BC Zielona Góra
23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 83:92 bez publiczności Legia Warszawa
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (nd) godz.15:30 GTK Gliwice 97:89 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.01 (nd) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 63:102 bez publiczności Śląsk Wrocław
30.12.2020 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 71:100 bez publiczności TREFL Sopot LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 23 21 2 2173:1785 44
2 Legia Warszawa 23 16 7 1907:1786 39
3 Śląsk Wrocław 22 16 6 1877:1707 38
4 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 22 15 7 1816:1700 37
5 King Szczecin 23 13 10 1807:1828 36
6 TREFL SOPOT 22 13 9 1844:1728 35
7 Pszczółka Start Lublin 21 14 7 1688:1641 35
8 MKS Dąbrowa Górnicza 23 10 13 1882:1974 33
9 PGE Spójnia Stargard 22 10 12 1829:1824 32
10 GTK Gliwice 23 9 14 1914:1960 32
11 Polski Cukier Toruń 23 9 14 1956:2004 32
12 Enea Astoria Bydgoszcz 23 9 14 1933:2035 32
13 Anwil Włocławek 23 8 15 1921:1984 31
14 ASSECO ARKA GDYNIA 23 7 16 1715:1963 30
15 HydroTruck Radom 23 6 17 1769:1933 29
16 Polpharma Starogard Gdański 23 5 18 1927:2106 28

Wyniki 24 kolejki:

  • MKS Dąbrowa Górnicza - ASSECO ARKA GDYNIA, czwartek, godz. 17:30
  • Śląsk Wrocław - TREFL SOPOT, sobota, godz. 20:15
  • piątek
  • Legia Warszawa - Polpharma Starogard Gd.
  • sobota
  • Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 30.01.2021 15:30 --:--
  • niedziela
  • Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice
  • poniedziałęk
  • King Szczecin - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
  • wtorek
  • Anwil Włocławek - Polski Cukier Toruń
  • środa
  • HydroTruck Radom - Enea Zastal BC Zielona Góra

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki