Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 78%[248]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Tofas Bursa
(TYP 2) 21%[67]
 
13.11 wt
godz. 20:15
77
:
87
Tofas Bursa
Koszykarze Arki Gdynia nie awansują w Eurocup. Porażka z Tofasem Bursa Koszykarze Arki Gdynia nie awansują w Eurocup. Porażka z Tofasem Bursa LIVE! 13 listopada 2018 (39 opinii)

Koszykarze Arki Gdynia przegrali we własnej hali z Tofasem Bursa 77:87...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
2.94 (32 oceny)

Zawodnicy

Adam Łapeta
ocena
2.90 (31 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
2.50 (32 oceny)
Robert Upshaw
ocena
2.45 (33 oceny)
Josh Bostic
ocena
2.42 (31 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
1.93 (30 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
1.68 (31 ocen)
James Florence
ocena
1.64 (33 oceny)
Krzysztof Szubarga
ocena
1.57 (30 ocen)
Marcel Ponitka
ocena
1.56 (32 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Filip Dylewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Witliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.01 (sob) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia typuj bez publiczności Legia Warszawa
28.01 (czw) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza typuj bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
07.02 (nd) ASSECO ARKA Gdynia Polski Cukier Toruń
11.02 (czw) godz.18:00 Zastal Enea BC Zielona Góra typuj ASSECO ARKA Gdynia
28.02 (nd) Enea Astoria Bydgoszcz ASSECO ARKA Gdynia
17.01 (nd) godz.19:30 King Szczecin 82:50 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (nd) godz.15:30 GTK Gliwice 97:89 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
03.01 (nd) godz.15:30 ASSECO ARKA Gdynia 63:102 bez publiczności Śląsk Wrocław
30.12.2020 (śr) godz.20:00 ASSECO ARKA Gdynia 71:100 bez publiczności TREFL Sopot LIVE!
27.12.2020 (nd) godz.19:30 Pszczółka Start Lublin 76:61 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 22 20 2 2072:1703 42
2 Legia Warszawa 22 15 7 1815:1703 37
3 Śląsk Wrocław 21 15 6 1786:1630 36
4 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 21 14 7 1714:1619 35
5 TREFL SOPOT 21 13 8 1762:1627 34
6 Pszczółka Start Lublin 20 14 6 1611:1550 34
7 King Szczecin 22 12 10 1706:1754 34
8 PGE Spójnia Stargard 22 10 12 1829:1824 32
9 Polski Cukier Toruń 23 9 14 1956:2004 32
10 Enea Astoria Bydgoszcz 23 9 14 1933:2035 32
11 GTK Gliwice 22 9 13 1833:1858 31
12 MKS Dąbrowa Górnicza 22 9 13 1795:1890 31
13 Anwil Włocławek 22 8 14 1837:1897 30
14 HydroTruck Radom 23 6 17 1769:1933 29
15 ASSECO ARKA GDYNIA 22 7 15 1632:1871 29
16 Polpharma Starogard Gdański 22 5 17 1853:2005 27

Wyniki 23 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Legia Warszawa (sobota, godz. 20)
  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom 80:70 (17:17, 21:15, 23:19, 19:19)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz 104:76 (24:24, 22:13, 26:10, 32:29)
  • PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń 86:79 (22:15, 25:17, 13:28, 26:19)
  • sobota
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek
  • GTK Gliwice - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
  • niedziela
  • Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin
  • King Szczecin - Polpharma Starogard Gd.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki