Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 93%[326]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
TBV Start Lublin
(TYP 2) 6%[20]
 
07.12 pt
godz. 19:30
83
:
78
TBV Start Lublin
Start Lublin postraszył koszykarzy Arki Gdynia, ale tylko chwilami Start Lublin postraszył koszykarzy Arki Gdynia, ale tylko chwilami 7 grudnia 2018 (14 opinii)

Koszykarze Startu Lublin napędzili nieco stracha ekipie Arki Gdynia. Jednak...

Trener

Przemysław Frasunkiewicz
ocena
4.19 (26 ocen)

Zawodnicy

Josh Bostic
ocena
4.34 (32 oceny)
Filip Dylewicz
ocena
4.32 (31 ocen)
Robert Upshaw
ocena
4.31 (32 oceny)
James Florence
ocena
4.30 (30 ocen)
Deividas Dulkys
ocena
4.28 (29 ocen)
Marcel Ponitka
ocena
3.88 (26 ocen)
Adam Łapeta
ocena
3.13 (31 ocen)
Krzysztof Szubarga
ocena
2.38 (29 ocen)
Jakub Garbacz
ocena
2.18 (28 ocen)
Dariusz Wyka
ocena
2.00 (27 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Grzegorz Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Leszczyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Filip Stryjewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Witliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.09 (czw) godz.19:30 Śląsk Wrocław typuj ASSECO ARKA Gdynia
29.09 (wt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj GTK Gliwice
05.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia typuj King Szczecin
08.10 (czw) godz.17:35 Legia Warszawa typuj ASSECO ARKA Gdynia
19.10 (pon) ASSECO ARKA Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
20.09 (nd) godz.17:35 TREFL Sopot 73:78 ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
14.09 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 68:79 Pszczółka Start Lublin LIVE!
03.09 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 74:64 Arged BMSlam Stal Ostrów LIVE!
19.04 (nd) godz.18:00 Polpharma Starogard Gdański 0:0 mecz odwołany ASSECO ARKA Gdynia
11.04 (sob) godz.18:00 ASSECO ARKA Gdynia 0:0 mecz odwołany Anwil Włocławek

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 5 0 436:357 10
2 Pszczółka Start Lublin 5 4 1 386:363 9
3 GTK Gliwice 5 3 2 418:425 8
4 Legia Warszawa 4 3 1 353:306 7
5 King Szczecin 4 3 1 302:303 7
6 Anwil Włocławek 4 2 2 336:320 6
7 TREFL SOPOT 4 2 2 324:309 6
8 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 2 2 301:320 6
9 Śląsk Wrocław 3 2 1 222:217 5
10 ASSECO ARKA GDYNIA 3 2 1 220:216 5
11 PGE Spójnia Stargard 4 1 3 302:314 5
12 HydroTruck Radom 4 1 3 304:332 5
13 Polpharma Starogard Gdański 3 1 2 230:231 4
14 Enea Astoria Bydgoszcz 4 0 4 303:362 4
15 Polski Cukier Toruń 3 0 3 218:244 3
16 MKS Dąbrowa Górnicza 3 0 3 211:247 3

Wyniki 4 kolejki:

  • TREFL SOPOT - ASSECO ARKA GDYNIA 73:78 (18:18, 23:19, 23:20, 9:19)
  • Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 98:81 (26:22, 22:23, 22:15, 28:21)
  • Pszczółka Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 82:78 (23:16, 26:18, 18:23, 15:21)
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 94:89 (21:14, 20:15, 20:27, 19:24, dogrywka 14:9)
  • GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 84:78 (16:23, 19:16, 28:17, 21:22)
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 92:72 (27:15, 22:15, 21:15, 22:27)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń (przełożony na 15.10)
  • Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław (przełożony na 3.12)
  • Mecz zaległy z 2. kolejki
  • HydroTruck - Polpharma 77:85 (22:22, 16:18, 16:19, 23:26)
  • Mecz rozegrany awansem z 5. kolejki
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 98:82 (31:21, 26:15, 19:17, 22:29)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Aktualna kadra Arki